ابطال سند طلاق

ابطال سند طلاق

ابطال سند طلاق


امروز با موضوع ابطال سند طلاق با شما مخاطبان گرامی همراه هستیم.

وقتی که زوجین با یکدیگر عقد می کنند و به عقد هم دیگه در میان یه عقدنامه بهشون میدهند که توی اون عقدنامه نوشته شده سند نکاحیه این سند حاوی نکات مهمی که آینده یک عقد رو مشخص میکنه هر چند در زمان عقد شاید طرفین به عقدنامه اهمیت زیادی ندارد اما هرکدوم از امضا هایی که تو عقد نامه باشه آثار خاص خودش رو داره و اما در زمانی که حکم طلاق صادر میشه و اشخاص از طریق طلا و اجرای صیغه اون از هم جدا میشن سندی به اونها داده میشه دقیقاً شبیه عقدنامه مندرجات این سند طلاق نامه توافقاتی که توی دادگاه به عمل آمده و مورد قبول طرفین بوده اصولاً اصولاً طلاق نامه رو به خانم میدن یعنی زوجه ولی اگر آقا هم نسخه بخواد یه نسخه رونوشت طلاق رو میتونه از دفتر طلاق دریافت کنه.

بعد اینکه طلاق اجراشده طلاق نامه رو به طرفین دادن دفتر زندگی مشترک زوجین در ظاهر بسته شده اما راههایی وجود داره که طلاق رو از بین میبره و باعث میشه که طلاق نامه باطل بشه باطل در علم حقوق مساوی با از بیخ و بن نبودن یعنی اگر چیزی وجود نداشته باشه یا هیچ موقع به وجود نیامده باشه بهش میگن باطل طلاق نامه باطل یعنی اینکه طلاق اصلاً شکل نگرفته بوده حالا ما میخوایم با توجه به دلایل قانونی بهتون نشون بدیم چه جوری میشه یه طلاق باطل کرد.

تفاوت استخدام پیمانی و استخدام رسمی آزمایشی

اگر میخواهید بدونید که یه سند طلاق چه جوری باطل میشه امروز با ما همراه باشید تا با طرح پرسش و مشاوره با دکتر محمدرضا مهری وکیل متخصص در زمینه امور خانواده بتونیم به تمام سوالات پاسخ بدیم.

نکات مهم ابطال سند طلاق

دفتر وکیل  باطل کردن سند طلاق کجاست؟

چجوری سند طلاق را باطل کنیم؟

شکوندن حکم طلاق تضمینی.

چه چیزایی باعث ابطال سند طلاق میشه؟

پیش از ثبت طلاق قرائت صیغه شرعی طلاق توسط شخص واجد صلاحیت که دارای مجوز قانونی باشد الزامی است.

حالا اگر طلاقی با صیغه شرعی ثبت نشده باشه اعتبار نداره و به همین سبب شما می توانید نسبت به باطل کردن سند طلاق اقدام کنید.

برای منظور باید دادخواست ثبت کنید دادخواست و ثبت اون آثار آثار مهمی در پی داره از جمله اینکه از تاریخ ثبت دادخواست باعث میشه تا دادگاه تکلیف به رسیدگی پیدا کنه.

اینکه بخواهیم اثبات بکنیم صیغه طلاق اجرا نشده خیلی کار سختیه و شاید دور از ذهن اما وکیل متخصص ما توی جلسه مشاوره بهتون میگه دقیقا چیکار کنید یا دست رو چه چیزی بزارید که قاضی رو مجاب کنه که حکم طلاق  را بشکنه.

وقتی حکم طلاق میشکنه عملاً با قطعیتش سند طلاق باطل میشه.

یکی از شرایطی که صیغه طلاق باید داشته باشه اینه که حتماً دوتا مرد عدالتشان خدشه وارد نشده باشه بهش، بیان و شاهد اجرای صیغه طلاق باشند پس حالا اگر این دو تا شاهد نبودن شما میتونی  به همین واسطه حکم و بشکنی.

عدم رعایت شرایط شکلی طلاق باعث باطل شدنش میشه

فرض کنید صیغه طلاق برای دو تا شاهد کرخونده شده باشه که قابلیت شنوایی نداشته باشند اینجوری این طلاق باطله.از اینها گذشته شاهد بودیم که دفاتر طلاق با هویت های جعلی بعضا مینویسن شاهدی وجود داشته که در اون موقع وجود خارجی نداشته و همین کم اهمیت دادن دفاتر به این موضوع به شدت  کمک میکنه تا ورق بگرده .

کلاهبرداری در انحصار وراثت

قانون مدنی میگه طلاق دهنده باید عاقل بالغ قاصد و مختار باشه هر کدوم از این شرکت ها اگر تو طلاق دهنده نباشه میتونه باعث بشه که سند طلاق باطل میشه.

اصطلاح حقوق صیغه طلاق باید منجز باشد به این مفهوم که هیچ قید و شرط توش نباشه و اگر دهنده شرط و شروطی آورده باشه این شرط و شروط تحت شرایطی میتونه باطل کننده صیغه طلاق باشه مثلاً آقا بگه که من من یه ۲۰۷ میگیرم و بعدش خانم طلاق میدم و اگه خانوم ۲۰۷ برام نگیره طلاق باطله این شرط باطل علاوه بر خودش طلاق را هم باطل میکند.

یه مورد دیگه اینکه زن نباید موقع طلاق عادت ماهانه بشه و اگر زن در این ایام باشه اون طلا باطل و بی اثر و بهتریند راه م اینه که تو این زمینه خیلی فوری با محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری با سابقه قضاوت در دادگاه خانواده مشورت کنید.

چرا که دکتر مهری باسابقه سال ها قضاوت می تونه بهتون بگه که شما میتونید از این ظرفیت قانونی استفاده کنید یا نکنید حتماً جهت رزرو وقت مشاوره فوری تماس بگیرید چرا که وقت زود پر میشه ولی ما با توجه به کرونا و شیوع اون تو این چند وقت اخیر قابلیت مشاوره تلفنی را هم برای شما خانم ها  یا آقایونی که میخوایین حکم طلاقتون یا سند طلاقتون را باطل کنید مشاوره تلفنی هم داریم.

ابطال سند طلاق

یکی از موارد دیگه ای که میشه طلاق و باطل کرد بحث صوری بودن اونه،

یعنی اگر مرد یا زن که حکم طلاق به نفعش صادر شده نیت طلاق دادن یا طلاق گرفتن رو نداشته از این طریق میتونه سند طلاق و باطل کنه ولی باید به قاضی بفهمونه که قصد طلاق نداشته، اگر بتونه وجدان قاضی رو اقناع کنه  اونوقت میتونی خیلی راحت سند طلاق او باطل کنه.مثلا فرض کنید برای اینکه زن و شوهر بخوان سربازی رفتن پسرشون را بپیچونن به طور صوری حکم دادگاه بگیرن که پسر بشه کفیل مادرش ، در این صورت با اثبات این قضیه طلاق صوری باطل میشه و متعاقبا سند طلاق را می تونید باطل کنید

دفتر وکیل طلاق توافقی ونک

‏ البته باطل کردن طلاق دردسرهای خاص خودش هم دارد اگر به دنبال این هستیم که بدونید واقعاً میتونید طلاق و باطل کنی حتما یادتون باشه تنها کسی که میتونه راهنمایی تون کنه وکیل متخصص خانواده است.

توصیه ما به شما

برای خاطر اینکه همه بهت میگن نمیتونی طلاق باطل کنی فرصت را از دست نده.

شاید همین امروز بتونی  به این کابوس پایان بدی و یکبار برای همیشه یه جواب قطعی بگیریم اینکه طلاق باطل یا نه یه حرف خیلی ساده نیست.

علتش هم اینه که طلاق قابلیت فرجام خواهی در دیوان عالی کشور رو داره و قانونگذار ما نظر به اهمیت موضوع اجازه داده تا طرفین طلاق تا هر چقدر که میخواند به این حکم طلاق اعتراض می کند چراکه خانواده برای ما ایرانیان مفهوم مقدسی داره نمیشه به صرف تصمیمات آنی آیا تصمیمات باطل یا وقایع خلاف قانون حکم طلاق رو صادر و اجرا کرد ولی با این همه اگه یه زمانی حکم طلاق صادر شد یادت باشه که میتونی با مشاوره حقوقی طلاقو باطل کنی.

ابطال سند طلاق

دفتر وکالت وکیل آنلاین مهریه و طلاق در تهران

خدمات دفتر وکالت و امور حقوقی بین المللی وکیل محمد رضا مهری

دفتر وکالت مجازی وکیل آنلاین در ایران خدمات زیر را ارائه خواهد نمود.

مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در موضوعات تخصصی در همه ساعات شبانه روز.

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی مهریه و طلاق

عضویت شهروندان در بزرگترین جامعه حقوقی آنلاین کشور و برخورداری از تخفیف مشاوره و حق الوکاله.

امکان عضویت وکلای دادگستری و کارشناسان رسمی جهت معرفی به جامعه پس از تایید هیات مدیره.

راه استرداد جهیزیه در کوتاه‌ترین زمان

قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل.

خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران.

خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی.

معرفی بهترین وکیل مهاجرت بین المللی در تهران.

بهترین وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل ملکی تهران

بهترین وکیل دعاوی پولی و بانکی تهران

بهترین وکیل خانواده تهران

بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر

بهترین وکیل اعاده دادرسی و دیوان عالی کشور

بهترین وکیل فرجام خواهی

نشانی دفتر وکالت وکیل آنلاین خانواده در تهران

میدان ونک- ابتدای بزرگراه حقانی- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد 9و10

تلفن های تماس با دفتر وکیل آنلاین طلاق در تهران

21-88663925

021-88663926

021-88663628

021-88796143

تماس با دفتر وکیل آنلاین خانواده خارج از ساعات اداری و تعطیلات

ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه به موبایل وکیل تخصصی ابطال طلاق

09120067661

09120067662

09120067663

09120067664

09120067665

09120067669

ارسال پیام از طریق شماره واتس آپ و تلگرام وکیل متخصص اثبات طلاق

09120067664

09120067665

09120067669

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد.

حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد.

ابطال سند طلاق

دفتر وکیل طلاق و خانواده شمال تهران

5/5 - (25 امتیاز)

حقوق خانواده

ابطال سند رسمی طلاقابطال سند طلاقبرگه سند طلاقپیگیری سند طلاقتحویل سند طلاق به زوجترجمه سند طلاق به انگلیسیتصویر سند طلاقجعل سند طلاقحذف سند طلاقخرید سند طلاقدریافت سند طلاقرونوشت سند طلاقرونوشت سند طلاق به انگلیسیسند ازدواج برای طلاقسند ازدواج و حق طلاقسند ازدواج و طلاقسند زمین طلقسند طلاقسند طلاق المثنیسند طلاق باید دست کی باشه؟سند طلاق به چه دردی میخورهسند طلاق توافقیسند طلاق چیستسند طلاق متعلق به کیستسند طلاق نامهسند طلاق نمونهسند طلقسند طلق با عرصه وقفسند طلق به چه معناستسند طلق چیستسند طلق خاصسند طلق و وقفسند طلق یعنی چهسند وکالت نامه طلاقشرایط ابطال سند طلاقشکل سند طلاقصفحات سند طلاقطلاق بدون سند ازدواجطلق سند مالکیتعکس سند طلاقعکس سند طلاق نامهفرم سند طلاقکاربرد سند طلاقکاربرد سند طلاق چیستمتن سند طلاقنمونه ترجمه سند طلاق به انگلیسینمونه دادخواست ابطال سند طلاقنمونه رای ابطال سند طلاقنمونه سند حق طلاقنمونه سند طلاق توافقینمونه سند طلاق نامهنمونه سند وکالت طلاقهزینه سند طلاق

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باز کردن چت
سلام، به سایت موسسه حقوقی مهر پارسیان خوش آمدید. چطوری میتونیم کمکتون کنیم؟