وکیل تصادف جرحی تهران

وکیل تصادف جرحی تهران

وکیل تصادف جرحی تهران


امروز با موضوع معرفی وکیل تصادف جرحی تهران با شما مخاطبان گرامی همراه هستیم.

یکی از وقایع عذاب اور در شهرهای شلوغ بحث تصادفات و سوانح رانندگی است،

لذا تهران از این قاعده مستثنا نبوده است و مردم تهران دایما با تصادفات جرحی و غیر جرحی رانندگی درگیر هستند.

از این رو بسیاری از اشخاص به دنبال وکیل تصادف جرحی تهران هستند.

در مقاله پیش رو بر اساس مطالعه یک پرونده جنجالی تصادف رانندگی که به حدود پانزده سال قبل برمی گردد وکیل تصادف جرحی تهران قصد دارد جزئی ترین مسایل تاثیر گذار در پرونده های تصادفات رانندگی را در قالب یک لایحه اعتراضی به نمایش بگذارد.

اگر به دنبال بهترین وکیل تصادف جرحی تهران هستید ما به شما وکیل تصادف جرحی محمدرضا مهری وکیل پایه دادگستری با سابقه قضاوت دادگستری دارای دکتری در علوم کیفری را معرفی می‌نماییم.

نکات مهم  وکیل تصادف جرحی تهران

نحوه تنظیم لایحه دفاع تصادف جرحی

محاسبه دیه تصادف به نرخ روز

دفتر وکیل تصادف جرحی تهران کجاست

نمونه لایحه دفاع در تصادف رانندگی

بسمه تعالی

ریاست محترم شعبه —- کیفری دو مجتمع قضایی شهید مدرس

با سلام و اهدای تحیات، احتراماً اینجانب محمدرضا مهری ضمن معرفی خویش به سمت وکیل آقای ———–( وکالتنامه ملصق به تمبر مالیاتی در پرونده مضبوط است) در خصوص کلاسه پرونده به شماره ———————-(ش.ب—– ) که منتهی به صدور دادنامه غیابی به شماره ————————- از آن شعبه محترم گردیده است، در فرجه قانونی، حسب تشخیص آن مقام محترم، تقاضای واخواهی و رسیدگی مجدد داشته و یا در صورت عدم پذیرش تقاضای واخواهی و انقضای مدت آن، درخواست تجدیدنظرخواهی خویش را نسبت به دادنامه معترضُ عنه را تقدیم حضور می‌دارد و به هر روی دفاعیات موکل و مراتب اعتراض را به شرح ذیل به استحضار می‌رساند

شرح ماوقع

قریب به چهارده سال پیش(سال 1385) موکل با خودرو شخصی خویش در حال خروج از پارکینگ منزلش بوده است.

(پارکینگ مذکور با خیابان اختلاف سطح داشته است) و موکل با دقت و رعایت قوانین و توجه به آیینه نظر به طرز قرارگیری محل پارکینگ؛ با دنده عقب اقدام به خروج می‌نماید.

که در این اثنا شاکی که در آن زمان طفل بوده است،به علت عدم حضور والدین خویش و عدم مراقبت و احتیاط به طور ناگهانی به سمت درب پارکینگ فوق الاشعار می‌دود که در این بین بواسطه اصطحکاک با جنب سپر خلف خودرو دچار آسیب سطحی و جزیی غیر قابل تامل می‌شود،

وکیل تصادف جرحی تهران

آیا شکایت تصادف جرحی بعد از 14 سال قابل پذیرش است؟

خاطر نشان می‌گردد که شاکی و مشتکی‌عنه از آن زمان تا کنون همسایه نزدیک به یکدیگر در محله قدیمی بوده‌اند!

و مشتکی عنه با حسن نیت همان لحظه شاکی را به کلینیک می‌برد، و خانواده شاکی می‌گویند که شکایتی نداریم و طبق مدارک مستند در پرونده از حضور در کلانتری و پر کردن برگ اظهارات خودداری می‌نمایند.

و به موکل می‌گویند شکایتی ندارند، و چند روی از ماجرا می‌گذرد و خانواده شاکی به قصد اخذ وجوهاتی من‌غیر‌حق دایما از موکل و خانواده وی طلب مبالغی هنگفت می‌نمایند که النهایه به علت ایجاد مزاحمت‌های فراوان توسط نامبردگان، موکل به ایشان اظهار می‌دارد:

که اولاً آسیبی به فرزند ایشان وارد نشده است

ثانیاً خودرو بیمه است و اگر شکایتی دارید ادامه مسیر را از مراجع قانونی پیگیری نمایید.

( و پنج روز بعد از واقعه به پزشکی قانونی مراجعه می‌نمایند و با نشان دادن آثاری شک بر انگیز بر بدن طفل او را مصدوم حادثه رانندگی معرفی می‌نمایند و مسیر شکایت را پیش می‌گیرند)

از این رو مشتکی عنه در دادسرا حاضر می‌گردد و با ارایه بیمه نامه معتبر؛ قرارکفالت چهار میلیون تومانی اصدار و به کفیل آقای (پدر موکل) اعلام و نسبت به خودرو  در مورخه18/11/1385 رفع توقیف می‌گردد.

مادر شاکی سمتی در طرح شکایت کیفری دارد؟

پس از آن والده شاکی بتاریخ 25/11/1385 اقدام به پیگیری شکایت با سمت قیم از طفل می‌نماید.

سعی در جلوه دادن ایجاد ضایعه در فرزند خویش بواسطه این سانحه داشته است که با معاینات پزشکان موفق به رسیدن به مقصود نمی‌شود،

درست دقیقا از این مقطع اقدامات ایذایی مشارالیها آغاز می‌گردد.

از این تاریخ به بعد با انجام اعمال خلاف قانون اجازه اینکه اوراق قضایی به دست موکل برسد را نمی‌دهند.

(موکل در کل این سالها در نشانی محل وقوع حادثه سکونت بی وقفه داشته است.)

در ظاهر  نیز جوری وانمود می‌کنند که از شکایت منصرف شده‌اند و با جلوگیری از رسیدن اوراق قضایی به دست موکل سبب می‌شوند تا مشتکی عنه از ادامه فرایند مطلع نشود و بدین شکل خانواده شاکی با حربه و به قصد سودجویی چندین مرحله از امر شکایت خود را در مقاطع زمانی مختلف پیش می‌برند و به هر طریق مانع از رسیدن  اوراق قضایی و ابلاغیه ها به موکل می‌گردند و ماجرا را به شکلی جلوه می‌دهند که مشتکی‌عنه متواری است و قصد شرکت در محاکم را ندارد، و از این روی اقدام به اخذ حکم جلب و حتی ورود به مخفیگاه آنهم به صورت بلااقدام می‌نمایند!!!(در تمامی اوراق ابلاغی نوشته است در نشانی شناخته نشد)  وحالیه پس از گذشت بیش از یک دهه اقدام توقیف حساب‌های موکل می‌نمایند.و از این طریق موکل به طور اتفاقی متوجه ماجرا می‌گردد و سپس جهت جویا شدن امر به دادسرا مراجعه می‌نماید.

با دادنامه غیابی معترضُ عنه و اجراییه صادره و حجم انبوهی از اوراقی که در این سال ها به وی ابلاغ نگردیده مواجه می‌گردد.

بر دادنامه متعرضُ عنه و روند رسیدگی و تحقیقات پرونده ایرادات اساسی و عدیده‌ای وارد است و وقایع عجیب در پرونده رخ داده است که جهت تنویر به آنها اشاره می‌گردد.

ایرادات شکلی

1-از مورخه 25/11/1385 هیچکدام از اوراق قضایی حتی به موکل ابلاغ  نشده است.با عنایت به شرح ماوقع و مانحن‌فیه پرونده بنظر تخطی نسبت به فرایند ابلاغ و یا اعمال نفوذ در غایب و متواری جلوه دادن موکل، محرز و مسلم است.چرا که موکل کمافی السابق و بدون وقفه در آن نشانی و در همسایگی و مجاورت شاکی سکونت داشته است.

2- علیرغم کذب بودن عبارت عدم شناخته شدن در محل در اوراق ابلاغی که اظهرمن المشس است .حتی اخطار به کفیل نیز به دست کفیل در پرونده نرسیده است، چرا که فرض عدم حضور متهم، حاضر کردن وی به عهده کفیل است.و مجددا این ابلاغ نیز بطرز عجیبی به مقصد نرسیده است.

3-علیرغم وجود مدارک بیمه نامه معتبر،دربازه زمانی صدور رای تا تشکیل پرونده در اجرای احکام، هیچگونه نامه‌ای به بیمه ارسال نشده است و حتی پرونده ای جهت پرداخت تشکیل نشده بوده است.

4-علیرغم وجود اسناد هویتی هیچ ابلاغی از زمان راه اندازی سامانه ثنا در کشور به موکل صورت نگرفته است.

5- بر فرض غیاب متهم و صحت واقعه، صندوق تامین خسارات مطابق قانون مکلف به پرداخت خسارت به شاکی بوده است، لیکن بدون موجب قانونی از این وظیفه استنکاف وزریده و خواسته شاکی را رد نموده است.

6-در نظریه پزشک قانونی که با فاصله پنج روز از واقعه تنظیم شده است، هیچگونه مطلبی که اثبات رابطه سببیت و یا علیت میان برخورد خودرو و جراحات بوجود آمده را نشان دهد قید نگردیده است، و جنبه اثباتی آن را به عهده خود شاکی قرارداده است ولی جای تامل است چرا قاضی آن وقت  از شاکی دلیلی بر این مدعا مطالبه ننموده است و به صرف محرز بودن سانحه کفایت کرده است.

وکیل تصادف جرحی تهران

دفاعیات موکل در تصادف جرحی

1- علت تصادف بی احتیاطی و  تخلف  از ماده 155- آیین نامه راهنمایی و رانندگی و دنده عقب رفتن بدون ضررورت اعلام شده است

(ماده 155-

به عقب راندن وسیله نقلیه در آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها و ورودی و خروجی آنها ممنوع ‌می‌باشد.

در راه‌های دیگر به هنگام ضرورت‌، با احتیاط کامل برای پرهیز از وقوع هرگونه حادثه و بسته شدن راه‌عبور وسایل دیگر، مجاز است‌.)

حال انکه نظر به طرز قرار گیری محل پارکینگ، موکل ناگزیر به اقدام دنده عقب رفتن داشته است لذا :

اولاً: دنده عقب رفتن ضروری بوده است.

ثانیاً: بی احتیاطی به معنای فعلی است که مرتکب نیاید انجام می‌داده است ولی انجام داده؛

بدیهی است اقدام به دنده عقب آمدن به قصد خروج از پارکینگ با رعایت رویت آینه ها و توجه به اطراف و سرعت  آهسته مصداق بی احتیاطی یا تخلف ماده 155 قانون فوق الاشعار تلقی نمی گردد. چرا که شاکی که آن زمان طفل بوده است به علت بی مسئولیتی والدین بطور ناگهانی می‌دود و سبب وقوع حادثه می‌شود(لازم به ذکر است فاصله فشار دادن پدال گاز خودرو تا حرکت آن به عقب آنهم در سطح شیبدار کمتر از ظرف زمانی چند صدم ثانیه است که شاکی به یکباره در خلف خودرو ظاهر گشته است و سبب بروز حادثه بوده است)

2-نظر به فاصله پنج روز از وقوع حادثه و معاینات پزشکی قانونی ، همانگونه که در نظر پزشکی قانونی اعلام گردیده آسیبهای مراجعه کننده با مدعا مربوط شده است به سانحه و هیچ دلیلی غیر از سانحه مطرح نگردیده است و بدیهی است در این فاصله هرگونه اقدامی محتمل است.

لذا دلیل قانونی و شرعی‌ای در پرونده دال بر وجود ارتباط علیت میان صدمه و حادثه فوق الاشعار قابل فرض نیست.

3-پرونده بعد از دوسال با اطاله های محرز و مسلم در فرودین 1387 از اجرای احکام از سرگرفته می‌شود می‌رسد،( حال آنکه در 20/04/86 پرونده در اجرای احکام کسر از آمار شده بوده است. ) در سال 1388  شاکی با استناد به قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی بعد از 3 سال از ماجرا درخواست جلب سیار کرده بود و آن را نیز هیچگاه اجرا نکرده بوده است.

پرونده مجدد در سال 91 کسر از آمار می‌گردد و در اقدامی بی سابقه در مهر ماه سال 97 یعنی 12 سال پس از آن حادثه مجددا گشوده می‌شود.

4-در پرونده فوق الاشعار اقدامات شاکی و وقایع نامعلوم آن این فرضیه را تقویت می‌کند که بر فرض صحت ماجرا، مشارالیها نیت سودجویی داشته و حتی در مقاطعی می‌توانسته است با اقدام قانونی و دریافت دیه از بیمه به پرونده خاتمه دهد ولی با تمام توان با اینکه همسایه نزدیک با موکل بوده است، نامبرده را متواری جلوه داده و حکم جلب سیار، و حتی ورود به مخفیگاه  و توقیف خودرو را نیز اخذ نموده لیکن بلااقدام باقی می‌گذارد.

بنظر مرور زمان به نوعی حاوی نفع مالی برای وی بوده است.

تا دیه را با توجه به تورم به نرخ روز در این زمان دریافت نماید.

با عنایت به جمیع موارد معنونه نقض دادنامه معترضُ عنه و صدور تصمیمات شایسته قضایی را محضر مبارکتان استدعا دارم .

با تجدیداحترامات فائقه

وکیل تصادف جرحی تهران

دفتر وکالت وکیل آنلاین تصادفات در تهران

با توجه به ضرورت کم کردن حجم مراجعین به اماکن عمومی.

کم کردن رفت و آمدهای غیر ضروری شهروندان در سطح شهر.

کمک به متمرکز شدن امور اداری، حقوقی و مالیاتی شهروندان در سراسر ایران.

سایت جدید دفتر حقوقی محمد رضا مهری با عنوان وکیل آنلاین آغاز به کار نموده است.

دفتر وکالت مجازی وکیل آنلاین در ایران خدمات زیر را ارائه خواهد نمود.

ارائه منظم اطلاعات و مشاوره حقوقی رایگان صرفا از طریق درج مقالات علمی حقوقی.

امکان مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در موضوعات تخصصی در همه ساعات شبانه روز.

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی پس از تعیین وقت قبلی.

عضویت شهروندان در بزرگترین جامعه حقوقی آنلاین کشور و برخورداری از تخفیف مشاوره و حق الوکاله.

امکان عضویت وکلای دادگستری و کارشناسان رسمی جهت معرفی به جامعه پس از تایید هیات مدیره.

قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل.

خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران.

خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی.

نشانی دفتر وکالت وکیل آنلاین تصادفات در تهران

میدان ونک- ابتدای بزرگراه حقانی- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد 9و10

تلفن های تماس با دفتر وکیل آنلاین کیفری در تهران

021-88663925

021-88663926

021-88663628

021-88796143

تماس با دفتر وکیل آنلاین تصادف جرحی تهران خارج از ساعات اداری و تعطیلات

ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه به موبایل وکیل تصادف جرحی تهران

09120067661

09120067662

09120067663

09120067664

09120067665

09120067669

ارسال پیام از طریق شماره واتس آپ و تلگرام وکیل تصادف جرحی تهران

09120067664

09120067669

09121281014

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد.

حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد.

دفتر وکیل پایه یک ویژه پرونده تصادف جرحی تهران

مقالات کیفری

تصادف بلوار وکیل آبادتصادف بلوار وکیل اباد مشهد امروزتصادف بلوار وکیل اباد مشهد دیروزتصادف بلوار وکیل اباد مشهد دیشبتصادف وکیل آباد مشهدتصادف وکیل اباددستمزد وکیل برای تصادفمشاور وکیل تصادفهزینه وکیل برای تصادفوكيل تصادفات لس انجلسوکیل امور تصادفاتوکیل برای تصادفوکیل برای تصادفات رانندگیوکیل بیمه تصادفوکیل بیمه تصادفاتوکیل تصادفوکیل تصادف اصفهانوکیل تصادف تهرانوکیل تصادف جرحی تهرانوکیل تصادف دادراهوکیل تصادفاتوکیل تصادفات اصفهانوکیل تصادفات اهوازوکیل تصادفات تبریزوکیل تصادفات تهرانوکیل تصادفات تورنتووکیل تصادفات جرحیوکیل تصادفات دادراهوکیل تصادفات در اصفهانوکیل تصادفات در تبریزوکیل تصادفات در تهرانوکیل تصادفات در شیرازوکیل تصادفات در کرجوکیل تصادفات رانندگیوکیل تصادفات رانندگی اصفهانوکیل تصادفات رانندگی تهرانوکیل تصادفات رانندگی کرجوکیل تصادفات شیرازوکیل تصادفات کرجوکیل تصادفات کرمانوکیل تصادفات کرمانشاهوکیل تصادفات مشهدوکیل تصادفات ونکووروکیل حقوقی تصادفاتوکیل در مورد تصادفوکیل دعاوی تصادفاتوکیل دیه تصادفوکیل دیه تصادفاتوکیل رایگان تصادفاتوکیل کارشناس تصادفاتوکیل متخصص تصادفات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *