وکیل ملکی آنلاین

وکیل ملکی آنلاین

وکیل ملکی آنلاین


با معرفی وکیل ملکی آنلاین همراه شما هستیم.

اگر بخواهیم دست به معرفی وکیل ملکی آنلاین زده باشیم به صراحت باید وکیل ملکی آنلاین محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری با سابقه قضاوت را به شما معرفی نماییم.

محمدرضا مهری وکیل ملکی آنلاین با تاسیس نوین ترین پایگاه حقوقی آنلاین ملکی(موسسه حقوقی مهر پارسیان) در کشور این امکان را برای کاربران فارسی زبان آنلاین در سراسر عالم فراهم آورده است تا بتوانند از طریق ابزارهای ارتباطی در خصوص مسایل حقوقی ملک خود با وکیل ملکی آنلاین مشاوره کنند.

مشاوره آنلاین حقوقی ملکی در این روزهای کرونایی به صورت ملموس و محسوسی مورد تاکید کاربران قرار گرفته است از این رو محمدرضا مهری پیشگام مشاوره حقوقی آنلاین ملکی در ایران آماده ارایه به شما مخاطبان گرامی با تنظیم وقت قبلی می‌باشد.

اگر شما هم نیاز به مشاوره حقوقی آنلاین ملکی دارید می توانید همین الان از طریق واتس آپ درخواست رزرو وقت مشاوره خود را ثبت نمایید. یا اینکه از طریق قسمت رزرو نوبت سایت و یا خطوط همراه و ثابت موسسه تماس حاصل نمایید.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا ارتباط آسانی با وکیل ملکی آنلاین در تهران داشته باشید.

تجربه یک مشاوره آنلاین آسان می تواند به شما این اطمینان را بدهد که وکیل در تمام آنات زندگی می ‌تواند همراه حقیقی شما باشد و به بهترین شکل ممکن از طریق وکیل  مشاوره آنلاین ملکی به شما کمک کند.

تقسیم مال مشاع منقول

نکات مهم وکیل مشاوره آنلاین ملکی

آدرس دفتر وکیل مشاوره آنلاین ملکی در تهران کجاست؟

گرفتن وقت مشاوره با وکیل آنلاین ملکی چگونه امکان پذیر است؟

بهترین وکیل آنلاین ملکی در ایران کیست و چه ویژگیهایی دارد؟

آیا نسخ و اصلاح آیین‌نامه‌ها توسط دولت مجاز است؟

گاه در بعضی از قوانین اجرای آن قانون نیازمند آیین‌نامه یا آیین‌نامه‌هایی دانسته شده که باید توسط دولت یا یک یا چند نفر از وزیران تصویب شود.

سوال آن است که آیا اختیار تصویب آیین‌نامه در این خصوص محدود به یک بار است یا مرجع مجاز برای تصویب آیین‌نامه‌های اجرایی می‌تواند آیین‌نامه مصوب خود را جزئاً اصلاح کند یا با تصویب آیین‌نامه جدید، آیین‌نامه قبلی خود را نسخ و مُلغی کند. در عمل پاسخ این سوال مثبت است. برای مثال:

در خصوص حق الزحمه کارشناسان رسمی دادگستری، آیین نامه های متعددی مصوب ۸۴، ۹۲ و ۹۸ وجود دارد که هریک آیین نامه پیشین را نسخ کرده است.

در خصوص نحوه اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا آیین نامه مصوب ۸۷، آیین نامه مصوب ۵۵ را نسخ کرده است.

آیین نامه اموال دولتی مصوب ۷۲، بعداً در دو مقطع در سالهای ۷۳ و ۷۴ مورد جرح و اصلاح واقع شد.

با توجه به آنکه در حوزه قانون گذاری عرفی، قوانین از مصالح اجتماعی تبعیت می‌کنند و با توجه به سیال بودن مقتضیات مصالح اجتماعی، قوانین و مقررات در معرض تکامل و تغییراند و اعتبار امر مختوم نمی‌تواند در حوزه تقنین معنا داشته باشد.

بنابراین همان طور که مجلس می‌تواند با تصویب یک قانون جدید از اراده قانون‌گذاری قبلی خود عدول یا آن را اصلاح کند، مرجع تصویب آیین‌نامه یا دستورالعمل نیز می‌تواند در چارچوب قانون و در حیطه‌ای که تنظیم آیین نامه یا دستورالعمل به او واگذار شده، با تصویب آیین‌نامه‌ها یا دستورالعمل‌های جدید، آیین‌نامه یا دستورالعمل سابق را جزئاً اصلاح یا مورد تغییر کلی قرار دهد.
وکیل ملکی آنلاین

درخواست اعمال ماده 477 خلاف بین شرع

مساعدت قانون برای دارا شدن ناعادلانه

فرض کنید با اجتماع شرایط حق شفعه، دو نفر در زمینی شریک باشند.

یکی از ایشان در سال ۹۵ سهم خود را به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به خریداری فروخته باشد.

شریک دیگر که خارج از کشور بوده است در سال ۹۸ به ایران می آید و با توجه به عدم اطلاع از این معامله، هم اکنون نسبت به معامله سابق اخذ به شفعه میکند.

او برای اخذ به شفعه طبق ماده ۸۰۸ ق.م باید همان مبلغی را که مشتری به فروشنده داده بوده، به مشتری بپردازد (یعنی ۱۰۰ میلیون تومان) درحالیکه ممکن است در حال حاضر آن مال به واسطه تورم یا عوامل دیگری مانند رونق منطقه‌ای ، افزایش قیمت بسیاری داده باشد.

در این حالت، دارنده حق شفعه بعد از سه سال، همان ثمن قراردادی سه سال پیش، یعنی ۱۰۰ میلیون تومان را به مشتری داده است، اما زمینی به مراتب ارزشمندتر را تملک نموده است.

در واقع قانون گذار برای داراشدن ناعادلانه شفیع به زیان مشتری مساعدت نموده است.

نقد یک تبصره در قانون آیین دادرسی مدنی

در تبصره ۱ ماده ۳۰۶ ق.آ.د.م یکی از مواردی که واخواهی خارج از موعد پذیرفته شده است، این دانسته شده که حکم غیابی به محکومٌ علیه غایب ابلاغ واقعی نشده باشد (ابلاغ قانونی شده باشد) و او مدعی عدم اطلاع از مفاد رای باشد.

قانون از عبارت «مدعی عدم اطلاع» سخن گفته است و در عالم تئوری نیز بعضی از صاحب نظران معتقدند که چون قانونگذار از کلمه «مدعی» استفاده کرده است و ازآنجاکه بار اثبات ادعا بر دوش مدعی است، محکوم علیه غایب باید عدم اطلاع خود را از مفاد حکم اثبات کند.

وکیل ملکی شرق تهران

اما برخی دیگر از صاحب نظران به این ماده انتقاد می‌کنند؛ چراکه طبق اصل عدم، اصل بر عدم اطلاع است و لازم نیست واخواه، عدم اطلاع خود را اثبات کند؛ بلکه اصل بر عدم اطلاع اوست؛ مگر آنکه خلاف آن، یعنی اطلاع او اثبات شود.

رویه قضایی نیز با عبور از الفاظ ماده و به استناد اصل عدم، بیشتر به این سمت تمایل دارد که در مواردی که واخواه به ادعای عدم اطلاع از مفاد رای صادره، واخواهی خارج از موعد می‌نماید، عدم اطلاع او را مفروض بداند و واخواهی او را بپذیرد؛ مگر خلاف آن یعنی اطلاع او از مفاد رای ثابت شود.

حق سوگند دادن منکر

طبق ماده ۲۸۳ ق.آ.د.م، دادگاه نمی‌تواند بدون درخواست اصحاب دعوا، ایشان را سوگند دهد و اگر چنین کند، اثری بر آن سوگند مترتب نیست.

طبق ماده ۱۳۳۳ ق.م، صدور قرار اتیان سوگند استظهاری منوط به درخواست مدعی نیست و دادگاه راساً نیز می‌تواند مدعی را سوگند دهد.

سوال آن است که

 آیا قاضی می‌تواند به شخص مدعی که از حق خود برای سوگند دادن طرف مقابل مطلع نیست، یادآوری کند که او حق دارد طرف مقابل (منکر) را سوگند دهد؟

در نظرات فقهی نه تنها چنین امری‌ مجاز، بلکه واجب دانسته شده است. در تحریرالوسیله آمده است: “فَاِن لَم تَکُن لَه بَیِّنَه و لَم یَعلَم اَنَّ لَه حقَّ اِحلافِ المُنکَر یَجِبُ عَلی الحاکمِ اِعلامُه بِذلک.”

در حقوق موضوعه، طبق ماده ۱۹۹ ق.آ.د.م که بیان داشته دادگاه “علاوه” بر رسیدگی به دلایل طرفین، هرگونه تحقیق یا اقدامی را که برای کشف حقیقت لازم‌ باشد، انجام خواهد داد، می‌توان این امر را مجاز دانست.

دفتر وکیل کیفری محدوده زعفرانیه

به عبارت دیگر قاضی نمی‌تواند راساً منکر را سوگند دهد؛
اما می‌تواند به مدعی فاقد دلیل یادآوری کند که او حق احلاف(سوگند دادن) منکر را دارد.
گرچه در این خصوص اختلاف نظر، متصور است؛ اما اگر دادرسی چنین کند و به مدعی یادآوری کند که او حق سوگند دادن منکر را دارد، به استناد ماده ۱۹۹ ق.آ.د.م و نظرات فقهی موجود تخلف انتظامی روی نداده است.

برای رفع نیازهای حقوقی خود در زمینه حقوق املاک و مستغلات.
مشاوره با بهترین وکلای آنلاین ملکی و خانواده در ایران.
داشتن وکیل خانواده با حق اشتراک سالانه.
اخذ نتیجه در پرونده های پولی و بانکی و مصادره ملک توسط بانک.
ما به شما گروه وکلای رسمی مهر پارسیان با همکاری محمد رضا مهری وکیل تخصصی و آنلاین ملک در تهران را معرفی می کنیم.

وکیل ملکی آنلاین

راههای تماس با دفتر وکالت محمدرضا مهری وکیل تخصصی ملک تهران

تماس با تلفن های ثابت موسسه حقوقی مهر پارسیان به صورت شبانه روزی

02188663925
02188663926
02188663927

شماره موبایل وکیل آنلاین ملکی محمدرضا مهری

09120067661
09120067662
09120067663

شماره واتس آپ جهت ارسال پیام تعیین وقت با وکیل محمد رضا مهری

09120067664
09120067665
09120067669

پس از ارسال پیام حداکثر ظرف 24 ساعت وقت مشاوره با برترین وکلای ملک ایران تعیین خواهد شد.

دفتر وکالت وکیل آنلاین ملکی در تهران
دفتر وکالت مجازی وکیل آنلاین در ایران خدمات زیر را ارائه خواهد نمود.
ارائه منظم اطلاعات و مشاوره حقوقی رایگان صرفا از طریق درج مقالات علمی حقوقی.
امکان مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در همه ساعات شبانه روز.
مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی پس از تعیین وقت قبلی.
قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل.
خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران.
خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی.
معرفی بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر.
معرفی بهترین وکیل اعاده دادرسی کیفری و حقوقی در تهران
معرفی بهترین وکیل دعاوی بانکی و پولی.
معرفی بهترین وکیل ملکی.
معرفی بهترین وکیل قراردادهای مشارکت در ساخت.
معرفی بهترین وکیل دادسرای جرایم امنیت اخلاقی، اقتصادی و پولشویی
نشانی بهترین وکیل ملک محمد رضا مهری

وکیل قراردادهای ملک در ونک

تهران- میدان ونک- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد9.

مقالات ثبتیمقالات ملکی

وکیل آنلاین اصفهانوکیل آنلاین تبریزوکیل آنلاین تلگراموکیل آنلاین چتوکیل آنلاین چت رایگانوکیل آنلاین کرجوکیل آنلاین مشهدوکیل آنلاین واتساپوکیل ملکی آنلاینوکیل ملکی آنلاین تهرانوکیل ملکی انلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *