وکیل اعمال ماده 477 تهران

 وکیل اعمال ماده 477 تهران

 وکیل اعمال ماده 477 تهران


امروز با موضوع وکیل اعمال ماده 477 تهران با شما مخاطبان گرامی همراه هستیم.

وکیل اعمال ماده 477 تهران مقرر داشتند، اعاده دادرسی آخرین مرحله و روشی است که می توان به یک حکم قطعی اعتراض کرد.

اعاده دادرسی به دو دسته اعاده دادرسی مدنی و اعاده دادرسی کیفری تقسیم می شود.

یکی از مهمترین و متفاوت ترین موارد اعاده دادرسی، زمانی است که رییس قوه قضاییه یک حکم قطعی که در هر یک از مراجع قضایی صادر شده است را مخالف مقررات شرعی تشخیص دهد.

در این فرض موضوع را به دیوان عالی کشور ارجاع می دهد تا به موضوع حکم رسیدگی کنند.

در صورتی که دیوان خلاف شرع بودن حکم را تایید کرد، حکم قبلی را نقض می کند و مجددا به پرونده رسیدگی می شود.

در این راستا افرادی که قصد اعمال ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری را دارند، باید از نحوه اعمال آن و استفاده از دادخواست های اعتراضی به حکم قطعی صادرشده از دادگاه، آگاه باشد.

ماده مذکور یکی از ماده های خاص قانونی است که در شرایط خاص و در احکام خاصی قابل اجرا است. این ماده قانونی به طور کلی شرایط یکی از راه های فوق العاده اعتراض به حکم  دادگاه را  بازگو کرده است.

در قوانین مدنی همه افراد برای احقاق حق و حقوق خود مجازند، که به دادگاه ها شکایت کنند. محکوم شدن در نتیجه رای دادگاه مسلما به معنی پایان دادرسی نیست، بلکه راه های اعتراض به محکومیت نیز وجود دارد و افراد اعتراضات خود را در قالب لایحه تنظیم کرده و به مراجع مرتبط ارسال می کنند.

زمانی که رای صادره قطعی شود، امکان اعتراض نیز وجود ندارد. اما قانونگذار حالتی از وقوع دادرسی را پیش بینی کرده است که طی آن افراد می توانند به آرای قطعی نیز اعتراض کنند، البته برای اعتراض به احکام و آرای قطعی شروطی لازم و ضروری است.

اعاده دادرسی تضمینی

در گروه وکلای حقوقی مهر پارسیان، تیم پژوهشی به بررسی موضوع  وکیل اعمال ماده 477 تهران پرداخته و همچنین آماده ارائه خدمات در این زمینه به شما مخاطبان می‌باشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید با شماره تماس‌های موسسه حقوقی مهر پارسیان که در آخر مقاله درج شده‌اند نیز، تماس حاصل نمایید.

نکات مهم وکیل جهت مشاوره ماده 477

دفتر وکیل اعمال 477 تهران کجاست؟

بهترین وکیل اعمال 477 تهران  کیست؟

شرح ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری

وکیل اعمال ماده 477 تهران، شرح این ماده قانونی را در ذیل آورده است:

در صورتی که رئیس قوه قضاییه حکم قطعی صادره در هر یک از مراجع قضایی را خلاف شرع دین تشخیص دهد، پرونده را با تجویز اعاده دادرسی به دیوان عالی کشور ارجاع خواهد داد تا در شعبه خاص که توسط ریاست قوه قضاییه برای این منظور بنیان شده است به این مسئله رسیدگی شود.

چنانچه در این شعب تشخیص داده شود که رای صادر شده خلاف شرع بین است، حکم صادره قبلی را لغو و برای رسیدگی مجدد به شعب مربوطه ارسال خواهد شد تا از نظر شکلی و ماهوی دوباره به پرونده و رای صادره رسیدگی شود.

تبصره 1_ منظور از آرای صادره قطعی تمامی آرای قطعی که در دادگاه حقوقی و دادسرا های کیفری صادر شده است، می باشد. آرای صادره شمال تمامی احکام و قرار های صادر شده در سازمان قضایی نیرو های مسلح، دیوان عالی کشور، دادگاه های تجدید نظر و بدوی و دادسراها و شوراهای حل اختلاف می باشد.

تبصره 2_ آراء شعب دیوان عالی کشور در خصوص تجویز اعاده دادرسی و دستور های موقت دادگاه ها اگر توسط ریاست قوه قضاییه تشخیص داده شود مشمول ماده مزبور نخواهد شد.

تبصره 3_ در صورتی که رئیس دیوان عالی کشور یا رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح یا دادستان کل کشور یا یا رئیس دادگستری کل استان در زمان انجام وظیفه قانون خود، رای قطعی صادره حقوقی یا کیفری را خلاف شرع تشخیص دهند می توانند با ذکر مستندات و مدارک از رئیس قوه قضاییه درخواست تجویز اعاده دادرسی را داشته باشند البته که مفاد این تبصره فقط برای یک بار قابل اعمال است مگر خلاف شرع بین موضوع به جهات دیگری باشد.

وکیل تجدیدنظر کیفری ونک

نمونه لایحه وکیل اعمال 477 تهران

بسمه تعالی

ریاست معظم قوه قضاییه

حضرت آیت الله رئیسی (مدظله العالی)

موضوع: درخواست اعمال ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری

با سلام و اهدای تحیات، ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور سالار شهیدان امام حسین (ع)، احتراماْ اینجانب محمدرضا مهری با تقدیم  وکالتنامه شماره…  و معرفی خویش بعنوان وکیل در خصوص پرونده شماره 000 که منجر به صدور حکم قطعی صادره از سوی شعبهدادگاه تجدید نظر استان تهران گردیده است، با توجه به اختیارات قانونی معظم له، درخواست اعمال موضوع ماده 477  از قانون آیین دادرسی کیفری به جهت، خلاف شرع بین بودن موضوع حکم، مورد استدعاست.

وکیل اعمال ماده 477 تهران

شرح ماوقع:

مورثِ موکل (به موجب گواهی حصر وراثت به شماره …)، یعنی مرحومه در سال 1395 به موجب حکم غیابی غیر اصولی و غیر شرعی به شماره …، که له ستاد اجرای امام ره از شعبه محترم ویژه اصل 49 قانون اساسی استان گیلان اصدار گردیده است؛ بدون هیچ دلیل شرعی و قانونی معرض از ملک  دارای سابقه ثبتی خویش شناخته شده است!!!.

( ملک موصوفه واقع در غازیان بخش هشت گیلان)

مرحومه مریم اخوان به اتفاق همسر خویش(مرحوم کریم) در ملک فوق الاشعار سکونت داشتند و  فاقد اولاد بودند،

لذا پس از وفات مشارُالیها، موکل به عنوان تنها ورثه قانونی اقدام به اخذ  گواهی حصر وراثت نمود،

و در این اثنا کاشف بعمل آمد که مع الاسف آقای مورش و به اتفاق همسر خویش خانم معصومه با  اقدام به جعل سند و با ادعای بیع پلاک ثبتی مارالذکر از  مرحومه مریم اخوان، مبادرت به تصرف آن ملک نموده اند.

در پی اقدامات مشتکی عنها، موکل شکایتی با موضوع جعل علیه نامبردگان اقامه کردند،

مع الوصف با توجه به اینکه در دادنامه صدر الذکر به شماره  مورخ 12/07/1395  حکم به تملیک(بلاجهت) ستاد اجرایی فرمان امام (ره) صادر گردیده است، با ایراد به سمت شاکی(موکل- آقای)متهمین (آقای مورش و خانم معصومه بخش)  که هم اکنون نیز ملک متنازع فیه در تصرف آنهاست از چنگال قانون گریختند و محاکمه نگردیدند. این در حالیست که وفق نظر کارشناس و هیات کارشناسان در پرونده مذکور اسناد مالکیت متصرفین جعلی و سند بیعنامه ایشان ساختگی اعلام گردیده است.

شرح ماده 265 قانون مدنی

با این وجود  قرار منع تعقیب له مشارالیها گردیده است.

مع الاسف این موضوع از دید قضات محترم دادگاه تجدیدنظر استان نیز مغفول مانده و نادیده گرفته شده است.

 اهم ایرادات شرعی و قانونی بدین شرح است:

همانگونه که مستحضرید موکل بر ورود ستاد اجرایی و طرح موضوع اعراض مالک که در راستای تملیک عنوان داشته معترض می باشد (در این راستا واخواهی از دادنامه معترضٌ عنه اصداری از شعبه ویژه اصل 49 عنقریب اقدام است) چرا که فقه پویای شیعه مبانی مستحکمی در خصوص رد یا قبول مسئله اعراض دارد که به جهت غیابی بودن دادنامه، پیکان دلیل و استنباط محکمه صرفا با خواسته خواهان به سمت نتیجه مطلوب وی هدایت شده  و طبعا به نقطه عدل اسابط نکرده است.

توضیحا اینکه:

الف: مطابق فحوی مادتین 22 و 47 و48 از قانون ثبت علی الخصوص ماده 22 اخیر الذکر  که در این باره صراحت دارد؛ مبیناً اشعار می دارد. دولت به معنای اعم تنها انتقال گیرنده قهری (وراث) یا قراردادی را مالک ملک می‌شناسد و این موارد کاملا حصری و غیر قابل تفسیر است و دولت ترک ملک و رها سازی ملک ثبت شده اعراض تلقی نمی‌نماید.

ب:قانون زمین شهری و کلیه قوانین جاری حیازت از ملک را ولو برای نهادهای عمومی و دولتی سبب مالکیت نمی داند.

ج: مالکیت از احکام وضعی است و بدین سان ورود چیزی به ملکیت و بوجود آمدن پدیده مالکیت نیازمند سبب شرعی و قانونی است.

وکیل اعمال ماده 477 تهران

د: در فقه پویای شیعه اعراض تعریف نگردیده و بلکه در فروعات فقهی توضیح داده شده است.

ه: به هر دلیلی عدم مراجعه به املاک ثبت شده با هر بهانه ای ولو اقرار صریح مالک آن ملک نیز دلیل اعراض تلقی نخواهد شد و این ایقاع مملک نیازمند تشریفات ثبتی است.

لذا صرفنظر از موارد فوق الاشعار (که آن عالیمقام بهتر از هر شخصی بر آن واقفند)، با مداخله ستاد اجرای امام،  ورود به ماهیت جعل سند عادی بیع عقیم مانده و به همین جهت حقوق حقه موکل مورد تضییع و تفریط قرارگرفته است و با توسل به این حربه متهمین با اسناد جعلی به تصرفات غیر قانونی خود ادامه می دهند.در حالی که شرع انور اسلام تضییع مال مسلمان و حمایت غیر منصفانه از تبهکاران را به هیچ بهانه ای (ولو رعایت برخی تشریفات)  نپذیرفته است.

قرارداد خرید و فروش اسب

در راستای تنویر (روشن سازی) مطاب فوق، اشعار می دارد موافق قوانین جاریه و مدونه و اصول مسلم حقوقی و مبانی فقهی که من باب مثال گوشه ای از آن ذکر گردیده است.

تصمیمات متخذه در پرونده معترضُ عنه فاقد وجاهت شرعی و قانونی است.

 اهم موارد به شرح ذیل می باشد:

الف)قاعده فقهی لا ضرر

ب)قاعده فقهی الناس مسلطون علی اموالهم

ج)قاعده فقهی من ملک

د)اصول 40 و 46 قانون اساسی جمهوری اسلامی و ماده 36 قانون مدنی

که همگی دلالت بر مالکیت و محترم شمردن مالکیت مسلمین دارد، به طریق اولی منطق شرعی و حقوقی نمی پذیرد که اموال مسلمان علی الخصوص ملکی که دارای پلاک ثبتی است و وراث آن نسل در نسل قائم مقام یکدیگرند بواسطه عدم حضور موقت اعراض شده تلقی گردد و به جهت ایراد غیر شرعی دال بر عدم سمت شاکی، متصرف غیر قانونی بر مالک قانونی ملک ترجیح داده شود و حتی جرم جعل که جنبه عمومی نیز دارد و مطابق نظر کارشناسان محرز گردیده نادیده گرفته شود.!!!

النهایه با عنایت به اینکه حکم مورد درخواست اعاده دادرسی از مصادیق بارز تضییع حقوق قانونی افراد می باشد و بر خلاف قوانین و شرع انور اسلام اسباب تملک بلاجهت و موجبات اضرار حقوق موکل را فراهم نموده است و خلاف شرع بین بودن موضوع مورد توجه محاکم بدوی و تجدیدنظر قرار نگرفته است، فلذا تقاضای اعمال ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری و تشخیص معظم له جهت تعیین شعبه دردیوان محترم عالی کشور، در جهت احقاق حق موکل اعاده ملک متنازع فیه به مالک حقیقی آن (موکل) مورد استدعاست.

با تجدید احترامات فائقه

بهترین وکیل اعمال ماده 477 تهران

بهترین وکیل اعمال ماده 477 تهران، شخصی است که به تمامی نکات و پیچیدگی های این ماده آگاهی کامل دارد و در اجرای آن دارای دانش و مهارت عالی و تجربه کافی است.

وکیل متخصص ماده 477، باتوجه به تسلط خود در مقررات و قوانین و درستورالعمل های مربوط به اعتراض از احکام دادگاه، با در نظر گرفتن همه شرایط و جهات اعتراض، بهترین راه اعتراض را برای موکل خود انجام می‌دهد.

اگر به دنبال کسب اطلاعات لازم در مورد موضوع بهترین وکیل اعمال ماده 477 تهران هستید، می‌توانید از وکلای متخصص و با تجربه در این زمینه کمک دریافت نمایید تا شما را از ابتدا تا انتهای مسیر راهنمایی و کمک نمایند.

وکیل تضمینی اعمال ماده 477 

بنابراین، ما به شما موسسه حقوقی مهر پارسیان، با مدیریت دکتر محمدرضا مهری، را معرفی می‌کنیم که دارای بهترین و باتجربه‌ترین وکلا در این زمینه می‌باشد.
جهت دریافت نوبت مشاوره در زمینه بهترین وکیل اعمال ماده 477 تهران، می‌توانید با شماره تماس‌های موسسه حقوقی مهر پارسیان نیز، تماس حاصل نمایید.

 

 

اعاده دادرسی چیست؟

اعاده دادرسی، شیوه اعتراض علیه احکام صادر شده از سوی دادگاه است، این شیوه راهی برای بازگشت به دادگاه صادرکننده رای قطعی  می‌باشد.

اعتراض به شیوه دادرسی (رسیدگی) به چه صورت است؟

اعتراض به شیوه دادرسی به دو دسته تقسیم می‌گردد:

1_ اعاده دادرسی اصلی 2_ اعاده دادرسی طاری

 

دفتر وکالت وکیل آنلاین اعمال ماده 477 در تهران

دفتر وکالت مجازی وکیل آنلاین در ایران خدمات زیر را ارائه خواهد نمود.

ارائه منظم اطلاعات و مشاوره حقوقی رایگان صرفا از طریق درج مقالات علمی حقوقی.

امکان مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در همه ساعات شبانه روز.

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی پس از تعیین وقت قبلی.

قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل.

خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران.

خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی.

معرفی بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر.

معرفی بهترین وکیل اعاده دادرسی کیفری و حقوقی در تهران

معرفی بهترین وکیل دعاوی بانکی و پولی.

معرفی بهترین وکیل ملکی.

معرفی بهترین وکیل قراردادهای مشارکت در ساخت.

معرفی بهترین وکیل دادسرای جرایم امنیت اخلاقی، اقتصادی و پولشویی

وکیل اعمال ماده 477 تهران

نشانی و تلفن بهترین وکیل اعاده دادرسی از طریق رئیس قوه

تهران- میدان ونک- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد9.

02188663925

02188663926

02188663927

02188799562

02188796143

شماره موبایل وکیل تخصصی اعمال ماده 477 تهران

09120067661

09120067662

09120067663

09120067664

09120067665

09120067669

شماره واتس آپ جهت ارسال پیام تعیین وقت با وکیل اعاده دادرسی متخصص

09120067664

09120067665

09120067669

پس از ارسال پیام حداکثر ظرف 24 ساعت وقت مشاوره با برترین وکلای ایران تعیین خواهد شد.

دفتر وکیل اعاده دادرسی ماده 477 تهران

5/5 - (90 امتیاز)

مقالات حقوقیمقالات کیفریمقالات ملکی

اعمال ماده 477 چیستاعمال ماده 477 حقوقیاعمال ماده 477 در امور مدنیاعمال ماده 477 کیفریبخشنامه ماده 477بررسی ماده 477پیگیری ماده 477تجویز ماده 477تفسیر ماده 477تقاضای ماده 477رئیسی ماده 477روال ماده 477روند ماده 477شرایط ماده 477شرح ماده 477فرم ماده 477کمیسیون ماده 477لایحه ماده 477ماده 477ماده 477 آئین دادرسی کیفریماده 477 آیین دادرسیماده 477 آیین دادرسی جدیدماده 477 آیین دادرسی حقوقیماده 477 آیین دادرسی کیفریماده 477 آیین دادرسی کیفری جدیدماده 477 آیین دادرسی کیفری چیستماده 477 آیین دادرسی مدنیماده 477 اعاده دادرسیماده 477 جدیدماده 477 چقدر زمان میبردماده 477 چیستماده 477 حقوقیماده 477 خلاف بین شرعماده 477 دادرسی مدنیماده 477 دیوان عالی کشورماده 477 دیوان عدالت اداریماده 477 رئیسیماده 477 سوالاتماده 477 قانونماده 477 قانون آیین دادرسیماده 477 قانون آیین دادرسی حقوقیماده 477 قانون آیین دادرسی کیفریماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری جدیدماده 477 قانون اساسیماده 477 قانون تجارتماده 477 قانون چیستماده 477 قانون دادرسی کیفریماده 477 قانون کیفریماده 477 قانون کیفری جدیدماده 477 قانون مجازاتماده 477 قانون مجازات اسلامیماده 477 قانون مدنیماده 477 کیفریماده 477 مجازات اسلامیماده 477 مدنیماده 477 منابع طبیعیماده ی 477مهلت ماده 477نمونه درخواست اعمال ماده 477 حقوقینمونه ماده 477وکیل اعاده دادرسی با تجربهوکیل اعاده دادرسی متخصصوکیل اعمال ماده 477 تهرانوکیل تخصصی اعاده دادرسیوکیل ماده 477وکیل متخصص ماده 477

16 دیدگاه

 • سلام خدمت گروه وکلای مهر

  در دعوایی که شخصی علیه من طرح کرده است، حکم به بی‌حقی خواهان صادر شده است. خواهان از آن حکم تجدیدنظرخواهی کرده و در دادگاه تجدیدنظر نیز تایید شده است.
  رئیس قوه قضائیه با اعتقاد به خلاف شرع بودن حکم صادره، دستور اعاده دادرسی طبق ماده ۴۷۷ ق.آ.د.ک را صادر می‌کند.
  این پرونده در یکی از شعب دیوان عالی کشور مورد رسیدگی ماهوی قرار می‌گیرد و حکم قبلی نقض می‌شود و دیوان عالی کشور حکم بر محکومیت خوانده اصلی (من) صادر می‌کند.
  من در هیچ یک از مراحل دادرسی حضور نداشتم و ابلاغات نیز واقعی نبوده است.
  در حال حاضر من در چه مرجعی می‌توانم واخواهی نمایم؟
  با توجه به اینکه طبق ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری بیان شده: در صورتی که رئیس قوه قضائیه رای قطعی صادره از هریک از مراجع قضائی را خلاف شرع بین تشخیص دهد، با تجویز اعاده دادرسی، پرونده را به دیوان عالی کشور ارسال تا در شعبی خاص که توسط رئیس قوه قضائیه برای این امر تخصیص می یابد رسیدگی و رای قطعی صادر نماید. شعب خاص مذکور مبنیاً بر خلاف شرع بین اعلام شده، رای قطعی قبلی را نقض و رسیدگی مجدد اعم از شکلی و ماهوی به عمل می آورند و رای مقتضی صادر می نمایند.

  • سلام و عرض احترام خدمت شما دوست عزیز

   در خصوص این سوال باید به چند نکته توجه داشت
   اولا ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری ویژه امور کیفری نیست و در امور حقوقی قابل اجرا است.
   ‏ثانیا: در رسیدگی ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری شعب ویژه دیوان عالی هم رسیدگی ماهوی هم رسیدگی شکلی انجام می دهند به عبارت دیگر دیوان عالی کشور در این شیوه می تواند در ماهیت دعوی رای دهد.
   ‏ثالثا: در سوال اخیر علیرغم عدم حضور عدم دفاع خوانده در مراحل بدوی و تجدید نظر حکم بر بیحقی خواهان بدوی صادر شده است این امر امکان پذیر است ست که حتی در فرض عدم دفاع خوانده دادگاه ادله خواهان و ادعای او را غیر قانونی تشخیص دهد و حکم بر بیحقی وی صادر کند زیرا بار اثبات ادعا برعهده مدعی است و اگر او نتواند ادعای خویش را اثبات کند دعوای او در ماهیت رد میشود.
   ‏رابعا: چون حکم بدوی و تجدید نظر علیه خواهان و حکم دیوان عالی به نفع خواهان بوده است، خوانده نمی تواند در قالب واخواهی از دادگاه بدوی یا تجدید نظر بخواهد که آن شعب حکمی را که خود صادر نکرده‌اند نقض کند زیرا واخواهی طبق ماده ۳۰۵ قانون آیین دادرسی مدنی در صلاحیت دادگاه صادر کننده حکم است.
   ‏خامسا:
   ‏ در ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری احکام صادره از دیوان عالی کشور قطعی دانسته شده ولی در فرض مذکور در پرسش قطعی دانستن حکمی که محکوم علیه در هیچ یک از مراحل دادرسی حضور نداشته در تعارض با حد دفاع خوانده خلاف اصل تناظر است از همین‌رو شعب دیوان عالی کشور برای رسیدگی به اعتراض محکوم علیه غیابی به حکم صادره صلاحیت دارند.

   دپارتمان تخصصی اعاده دادرسی
   موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان

 • سلام. من یه پرونده کیفری دارم سوالی داشتم در این خصوص میخواستم راهنماییم کنید. آیا میشه نسبت به یه رای به طور همزمان هم درخواست فرجام خواهی و اعمال ماده 477 را نمود ؟

  • سلام اگر فرجام خواهی دادین معنیش اینکه که رای قطعی نشده.
   برای درخواست اعمال ماده 477 باید رای قطعی و غیر قابل اعتراض شده باشه.

 • فردی در شهر خودش (تبریز) از من شکایت کرده و بنده محکوم شدم ، الان مشخص شده ادله اثبات دعوی ایشون متقلبانه و جعلی بوده آیا من می توانم همزمان اعاده دادرسی و اعاده حیثیت کنم؟
  و اینکه دادگاه صالح به رسیدگی دادگاه محل زندگی ایشان است (تبریز)یا دادگاه محل سکونت من(تهران)؟

  • سلام و احترام
   ابتدا اعاده دادرسی نمایید در صورت اثبات و صدور رای به نفع شما می‌ توانید اعاده حیثیت نمایید.

 • با سلام و وقت بخیر، بنده یکبار درخواست اعاده دادرسی با اعمال ماده 474 داده ام برای جرم مواد مخدر، و درخواست در دادگستری استان رد شد آیا کاری میتونم کاری کنم یا مجددا به حکم اعتراض کنم ؟ ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید .

  • باسلام و احترام
   بله شما میتوانید با اعمال ماده 477 مجدد اعاده دادرسی نموده و نسبت به حکم صادره اعتراض نمایید. شما می‌توانید برای تنظیم لایحه ماده 477 با وکیل متخصص در امور اعاده دادرسی با شماره 09120067664 تماس حاصل فرمایید.

 • سلام من یه پرونده دارم برای اعمال ماده 477 رفته بیش از 4 5 ماهه که هیچ کاری نشده نه توقف اجرا میدن و نه رسیدگی کردن و سئوال اینه آیا خیلی طول میکشه ؟ و یک وکیل خوب معرفی کنید لطفا

  • سلام از مدت رسیدگی به پرونده ها اطلاعی نداریم و ممکنه بسته به نوع پرونده حتی تا دو سال هم طول بکشه.
   در صورت نیاز به استخدام وکیل با گروه وکلای رسمی مهر پارسیان تماس بگیرید.

  • سلام دوست عزیز
   بله، گاهی پروسه زمان بر است، مدارک و مستندات شما نیاز به بررسی دارد. اعمال ماده 477 یک رویه قانونی استثنایی برای دادنامه‌ای که قطعی شده است می‌باشد، بنابر این نقض رایی که به ضرر شما صادر گردیده، حتمی نمی‌باشد. برای مشاوره با وکیل متخصص ماده 477، با شماره 09120067664 گروه وکلای مهر تماس بگیرید.

 • سلام وقت بخیر
  آیا  اعمال ماده ۴۷۷ در پرونده مواد مخدر که مال سال ۹۷ بوده و رای قطعی صادر شده امکان پذیر؟ یا فقط یک زمان محدود مشخص داره

 • باسلام واحترام، اینجانب در سال 98 با تقدیم لایحه به مدیرکل دادگستری استان، تقاضای اعمال ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری مبنی بر خلاف بین بودن رآی دادگاههای بدوی و تجدیدنظر با شرع مقدس و اشتباه درمحاسبه میزان مالکیت ثبتی خود را نموده ام. نامه مذکور که بادستور مدیرکل ثبت و درنوبت رسیدگی قرارگرفته، تاکنون به جهت مفتوح بودن پرونده درشعبه اجرای احکام ، به دفتر مدیرکل ارجاع نشده است. حال سوال بنده این است که برابر ماده 477 آیا می‌شود چنین برداشت نمود که با ثبت تقاضای اعمال ماده 477 دردفتر مدیرکل و اخذ دستور ایشان ، جلوی اجرای حکم دادگاه تجدیدنظر گرفته شود یا خیر ؟

  • سلام وقت شما بخیر
   مطابق قانون اعمال ماده 477، تا دیوان دستور پذیرش و توقف ندهد رای اجرا نمیشود. در ضمن پرونده اصلی به بایگانی ارسال میشود و پرونده اجرا به اجرای احکام فرستاده میشود.شما میتوانید پیگیر پرونده شوید، تا زودتر از بایگانی شعبه یا بایگانی راکد به دفتر رییس کل ارسال شود. به عبارتی صرف تقاضای اعاده دادرسی باعث توقف اجرای حکم نمیشود و حتما باید تقاضای اعاده دادرسی مورد پذیرش دیوان قرار گیرد تا اجرای حکم متوقف شود.
   شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکیل متخصص در امور اعمال ماده 477 با شماره 09120067663 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باز کردن چت
سلام، به سایت موسسه حقوقی مهر پارسیان خوش آمدید. چطوری میتونیم کمکتون کنیم؟