پلیس امنیت اخلاقی شهریار

پلیس امنیت اخلاقی شهریار

پلیس امنیت اخلاقی شهریار


با مبحث پلیس امنیت اخلاقی شهریار با شما هستیم.

این روزها بسیاری از افراد به پلیس امنیت اخلاقی شهریار خوانده می‌شوند، تا نسبت به جرم صورت گرفته از جانب آن‌ها رسیدگی گردد. این در حالی است که بسیاری از افراد برای اولین بار به پلیس امنیت اخلاقی شهریار دعوت می‌شوند و نسبت به روال انجام کارها در آنجا آگاهی ندارند.

به همین دلیل نیاز دارند تا با یک وکیل متخصص در این زمینه، که نسبت به روال انجام امور در پلیس امنیت اخلاقی شهریار تسلط دارد، مشورت کنند.

اگر به دنبال وکیل متبحر در زمینه پلیس امنیت اخلاقی شهریار می‌باشید، موسسه حقوقی مهر پارسیان، با مدیریت دکتر محمدرضا مهری، آماده ارائه خدمات مشاوره در این زمینه به شما عزیزان می‌باشد.

جهت ارتباط با وکیل متخصص و همچنین دریافت نوبت مشاوره، می‌توانید با شماره تماس‌های موسسه حقوقی مهر پارسیان، که در آخر مقاله درج شده‌اند تماس حاصل فرمایید.

ما نیز در این مقاله قصد داریم تا این موضوع را با شما مخاطبان گرامی مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

پس لطفا با ما همراه باشید.

سوالات مهم

1 . آدرس پلیس امنیت اخلاقی شهریار کجاست؟
2 . وظایف پلیس امنیت اخلاقی شهریار چیست؟
3 . در چه مواردی ورود می‌کند؟
4 . آیا وکیل می‌تواند فرد را در این زمینه کمک کند؟
5 . بهترین وکیل در زمینه پلیس امنیت اخلاقی شهریار کیست و دارای چه ویژگی‌هایی می‌باشد؟

اختلاس چیست و اختلاسگر کیست

آشنایی با منطقه شهریار 

شهرستان شهریار دارای ۷۴۴٬۲۱۰ نفر جمعیت می‌باشد و دوازدهمین شهرستان پرجمعیت ایران به حساب می‌آید. شهریار باغ شهری زیباست، که دارای میوه‌های متنوع و فراوان و همچنین آب و هوای مطلوب و مطبوعی می‌باشد.

این شهر به علت دارا بودن درختان و فضای سبز بسیار زیاد به عنوان نگین سبز و ریه استان تهران نامیده شده است. جهت وزش باد در این منطقه از سمت غرب به شرق و کمی به سمت جنوب می‌باشد.

شهرستان شهریار دارای 7 شهر با نام‌های:

شهریار، اندیشه، باغستان، فردوسیه، وحیدیه، صباشهر، شاهدشهر می‌باشد، که شهر شهریار مرکز شهرستان می‌باشد. ساختمان فرمانداری شهرستان شهریار و همچنین ادارات مرکزی در این شهر واقع می‌باشند.

وکیل کیفری در شهریار

مساحت شهر شهریار 8000 هکتار می‌باشد، که از نظر موقعیت مکانی در غرب استان تهران قرار دارد که در قسمت شمال غربی با شهرهای ملارد و اندیشه، در غرب و شمال شرقی با شهرهای باغستان و شهرستان قدس، در جنوب و جنوب شرقی با شهرهای فردوسیه و صباشهر و در جنوب غربی با شهر وحیدیه همسایه می‌باشد.

این شهر به دلیل دارا بودن شهرک‌های صنعتی زیاد و همچنین کارگاه‌های تولیدی، باعث شده است تا بسیاری از افراد جهت کار کردن در بخش تولید و همچنین صنعت در این منطقه، به این شهر مهاجرت کنند. یکی دیگر از فعالیت‌های افراد این شهر در بخش مسکن و تجاری می‌باشد که به نوسازی و شهرک‌سازی در این منطقه مشغول می‌باشند.

وظایف پلیس امنیت اخلاقی شهریار چیست؟

شرح وظایف به این صورت می‌باشد:

نظارت بر اماکن عمومی در شهریار، جمع‌آوری و دستگیری و مقابله با اراذل و اوباش خطر زا در شهریار، کشف سلاح‌های جنگی و غیر مجاز در این منطقه، کنترل اتباع خارجی، صدور و کنترل گذرنامه در پایانه‌های مرزی و فرودگاه‌های بین‌المللی، حفاظت از اماکن دیپلماتیک، حفظ امنیت عمومی در شهریار و تعدادی از اقدامات اطلاعاتی و امنیتی دیگر.

وکیل پایه یک دادگستری دزاشیب

یکی از گسترده‌ترین اقدامات آن‌ها طرح نظارت و برخورد با بی‌حجابی در خودرو می‌باشد که با هماهنگی مراجع قضائی آغاز گردیده است.

در صورتی که رانندگان و یا سرنشینان یک خودرو  در شهریار حجاب خود را رعایت نکنند، در ابتدا برای آن‌ها یک پیامک ارسال می‌گردد تا به پلیس امنیت اخلاقی شهریار مراجعه نمایند.

اگر فرد بعد از اینکه پیامک پلیس امنیت اخلاقی را چند بار دریافت کرد و به پلیس امنیت اخلاقی آن منطقه مراجعه ننمود، ممکن است خودروی فرد توقیف شود.

نکات

پلیس امنیت اخلاقی این منطقه، در محدوده شهریار واقع می‌باشد.

پیش از مراجعه به پلیس امنیت اخلاقی شهریار، خلافی خودرو خود را  پرداخت نمایید. در صورتی که به شما قبض ارائه دادند و یا پیامک ارسال کردند، بعد از گذشت دو هفته به پلیس امنیت اخلاقی مراجعه نمایید.

سعی کنید تا حتما صبح زود ساعت ۶:۳۰ تا ۷ به آنجا مراجعه کنید. زیرا در صورتی که دیرتر به آنجا مراجعه فرمایید، ممکن است نوبت به شما نرسد و مجبور شوید مجددا یک روز دیگر به آنجا بروید. کارت ماشین، بیمه‌نامه، گواهینامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشید.

در صورتی که برای شما پیامک ارسال شد، به هیچ وجه به مسافرت نروید. زیرا امکان دارد ماشین شما در سفر، توقیف گردد و دچار مشکل شوید.

آیا وکیل می‌تواند فرد را در زمینه پلیس امنیت اخلاقی شهریار کمک کند؟

افراد معمولا با این موضوع آشنایی ندارند و همچنین نسبت به اقداماتی که باید انجام دهند آگاهی نیستند.

یک وکیل متبحر در زمینه پلیس امنیت اخلاقی شهریار می‌تواند فرد را در این زمینه کمک کند و اطلاعات لازم را در اختیارش قرار دهد. همچنین این وکیل می‌تواند به درخواست فرد و به نمایندگی از او، به پلیس امنیت اخلاقی شهریار مراجعه کند.

بهترین وکیل دعاوی حقوقی بانکی

در این صورت دیگر نیازی به حضور فرد و یا شخص دیگری در پلیس امنیت اخلاقی شهریار نمی‌باشد.

فرد با دریافت یک مشاوره تخصصی در این مورد و بررسی شرایطش توسط وکیل ماهر در زمینه پلیس امنیت اخلاقی شهریار، می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات و یا چالش‌ها جلوگیری کند.

وکیل جرایم رانندگی در تهران

پس بهترین و منطقی‌ترین راه‌حل در این زمینه، صحبت کردن با یک وکیل متبحر و دریافت راهنمایی‌های لازم از او و همچنین انجام اقدامات مناسب در بهترین زمان خود می‌باشد.

به همین دلیل ما به شما عزیزان، موسسه حقوقی مهر پارسیان، با مدیریت دکتر محمدرضا مهری، که دارای بهترین و با تجربه‌ترین وکلا در زمینه پلیس امنیت اخلاقی شهریار می‌باشد، را معرفی می‌کنیم.

جهت برقراری ارتباط با وکیل متخصص در این زمینه و همچنین دریافت نوبت مشاوره، فقط کافیست تا با شماره تماس‌های موسسه حقوقی مهر پارسیان، که در آخر مقاله درج شده‌اند، تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

تلفن های تماس ثابت با دفتر وکیل آنلاین در غرب تهران

021-88795408
021-88799562
021-88796143

تماس با دفتر وکیل آنلاین خارج از ساعات اداری و تعطیلات
ارسال پیام از طریق خط تلفن همراه به موبایل وکیل تخصصی دادسرای امنیت اخلاقی

09120067661
09120067662
09120067663

ارسال پیام از طریق شماره واتس آپ و تلگرام وکیل متخصص جرائم امنیت اخلاقی

09120067664
09120067665
09120067669

پس از ارسال پیام شکیبا باشید تا جهت وقت مشاوره حضوری یا آنلاین هماهنگی صورت گیرد.
حداکثر ظرف 12 ساعت وقت مشاوره تنظیم و به شما اعلام خواهد شد.
دفتر وکالت وکیل آنلاین در غرب استان تهران

نمونه اظهارنامه خیانت در امانت

خدمات دفتر وکالت و امور حقوقی بین المللی وکیل محمد رضا مهری
دفتر وکالت مجازی وکیل آنلاین در ایران خدمات زیر را ارائه خواهد نمود.
مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در موضوعات تخصصی در همه ساعات شبانه روز.
مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی جرائم دادسرای امنیت اخلاقی
عضویت شهروندان در بزرگترین جامعه حقوقی آنلاین کشور و برخورداری از تخفیف مشاوره و حق الوکاله.
امکان عضویت وکلای دادگستری و کارشناسان رسمی جهت معرفی به جامعه پس از تایید هیات مدیره.
قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل.
خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران.
خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی.
معرفی بهترین وکیل مهاجرت بین المللی در تهران.
بهترین وکیل کیفری غرب استان تهران
بهترین وکیل ملکی غرب تهران
بهترین وکیل دعاوی پولی و بانکی  غرب تهران
بهترین وکیل خانواده شهریار
بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر شهریار
بهترین وکیل اعاده دادرسی و دیوان عالی کشور شهریار
بهترین وکیل فرجام خواهی
نشانی دفتر وکالت وکیل آنلاین در غرب تهران

میدان ونک- ابتدای بزرگراه حقانی- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد 9و10

مقالات کیفری

آدرس پلیس امنیت اخلاقی شهریارپليس امنيت اخلاقي ستارخانپلیس امنیت اخلاقی اصفهانپلیس امنیت اخلاقی اندیشه شهریارپلیس امنیت اخلاقی پنجشنبه باز است؟پلیس امنیت اخلاقی تهرانپارسپلیس امنیت اخلاقی چیستپلیس امنیت اخلاقی در شهریارپلیس امنیت اخلاقی رشتپلیس امنیت اخلاقی شهرستان شهریارپلیس امنیت اخلاقی شهریارپلیس امنیت اخلاقی شیرازتلفن پلیس امنیت اخلاقی شهریارمراکز پلیس امنیت اخلاقی شهریار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *