لایحه اعاده دادرسی کیفری

لایحه اعاده دادرسی کیفری

لایحه اعاده دادرسی کیفری


امروز با موضوع لایحه اعاده دادرسی کیفری با شما مخاطبان گرامی همراه هستیم.

این روزها تجاوز جنسی از موضوعات مطرح حداقل در فضای مجازی است و من نیز به تناسب شغلم و تحصیلات و تجربیات مختصری که دارم می خواهم مطلبی را با دوستان به اشتراک بگذارم .

بارها در پاسخ به دوستانی که در مورد رابطه پیش از ازدواج از بنده پرسیده بودن عرض کرده ام که خصوصا در جامعه ما که هنوز رگه های استواری از سنت و مذهب در لایه های فرهنگی آن تنیده شده است این رابطه موجب آسیب و خسارات غیر قابل جبران خصوصا برای زن است

تقاضا می کنم به پاسخ به پرسش های زیر که از دفتر دو تن از مراجع تقلید به عمل آمده توجه بفرمایید:

سوال شرعی: بین خانم و آقایی به شرط محرمیت صیغه عقد موقت جاری شد.

یک: اگر در مدت عقد موقت با توافق زن و مرد نزدیکی انجام شد چه حکمی دارد؟

دو: اگر مرد به عنف(زور) با زن نزدیکی نمود حکمش چیست؟

نتیجه این دو سوال را که از دفتر مراجع به عمل آمد بطور خلاصه خدمت دوستان عرض می کنم:

1_ کارشناس محترم دفتر مرجعی بیشتر به دنبال دادن حکم اخلاقی قضیه بود و اینکه مرد نقض عهد انجام داده است و اخلاقا کار درستی انجام نداده است.

۲- هیچکدام از آن دو بزرگواران در هر دو صورت قضیه خدشه ای به اصل عقد وارد نمی دانستند.

۳- کارشناس اول در صورت نقض شرط جه از سوی هر دو باشد و جه از طرف مرد نزدیکی به عنف صورت گرفته باشد انجام  فعل حرامی را به آنها نسبت نداد. در حالی که کارشناس دوم فعل مرد را در صورت یکجانبه بودن حرام تلقی نمود,

4-  کارشناس محترم دوم برغم اینکه فعل مرد را در صورتی که به عنف با زن نزدیکی کند حرام تلقی نمود اما با کمال تعجب مجازات متجاوز را منتفی دانست.

به نظرم علت اصلی این آرای متشتت در درجه اول معلوم نبودن احکام و شرایط عقد موقت در قران است مانند حقوق و تکالیف طرفین, وضعیت اطفال ,نحوه انحلال عقد , نحوه ارث بردن از یکدیگر , عده جدایی , عده وفات و…

وکیل پرونده اعاده دادرسی

با ما همراه باشید تا با شما به نمونه لایحه اعاده دادرسی کیفری نگاهی واکاو گرانه بیندازیم.

اگر به دنبال بهترین وکیل برای تنظیم لوایح اعاده دادرسی کیفری هستید ما به شما محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری را معرفی می نماییم.

نکات مهم لایحه اعاده دادرسی کیفری

در لوایح اعاده دادرسی رک باشید.

در لایحه اعاده دادرسی کیفری شجاع باشید.

امکان اعاده دادرسی مجدد در پرونده کیفری وجود دارد.

اعاده دادرسی از سوی شاکی در راستای ماده 477 قابل پذیرش است.

با بهترین وکیل اعاده دادرسی کیفری، متخصص و با تجربه مشاوره نمایید.

در تنظیم لایحه اعاده دادرسی کیفری به ماده 474 توجه کنید.

در لایحه اعاده دادرسی کیفری متقارن با فقه قدم بردارید.

نمونه لایحه اعاده دادرسی موضوع ماده 474

بسمه تعالی

ریاست محترم دیوان عالی کشور

با سلام و اهدای تحیات ؛

احتراما اینجانبان ———ضمن معرفی خویش به سمت وکلای آقای علی اصغر —- مشتکی عنه پرونده کلاسه به شماره بایگانی شعبه — مراتب اعتراض موکل را نسبت به دادنامه غیراصولی و غیر شرعی به  شماره ——-صداری از شعبه—دادگاه کیفری یک تهران  معروض می داریم.  و اعاده دادرسی را در این خصوص استدعا داریم.

پیش از پرداختن به دفاع از موکل خویش  به آیات12 و 19 و 21  سوره مبارکه نور متمسک میشویم زیرا بالاتر از کلام الهی کلام دیگری رهگشا و نتیجه بخش نخواهد  بود:

آیه 12 “چرا هنگامی که آن بهتان را شنیدید مردان و زنان مومن به خود گمان نیک نبردند و نگفتند که این تهمتی آشکار است. ”

آیه 19 “برای کسانی که دوست دارند درباره مومنان تهمت زنا شایع شود در دنیا و آخرت عذابی دردآورمهیاست خدا میداند و شما نمیدانید.”

آیه 21 “ای کسانی که به خدا ایمان آورده اید مبادا پیروی شیطان کنید که هر کس قدم به قدم از پی شیطان رفت او به کار زشت و منکرش واداشت و اگر فضل و رحمت خدا نبود احدی از شما پاک و پاکیزه نمی شد و لیکن خدا هر کس را می خواهد منزه و پاک می کند که خدا شنوا و دانا است.”

بر دادنامه معترضً عنه ایرادات عدیده ای وارد است که ذیلاً به شرح آن می پردازیم :

دفاع در مقابل عنصر روانی جرم

در مدت زمانی که برای آشنایی، بین شاکیه محترم و موکل علی اصغر صیغه شرعیه موقت جاری بود.

خانم الناز چهره ی واقعی خود را نشان داده و زمانی که متوجه میشود که آقای را نمیتواند به عنوان همسر به چنگ آورد با ایجاد مزاحمت های پی در پی در محل اشتغال ایشان و در نهایه اقدام به اخاذی از موکل کرده که مبلغی را خواستار شده و با مخالفت موکل مواجه شده که نتیجتا اقای علی اصغر  مبلغ دویست میلیون ریال پرداخته اما طمع خانم الناز بیش از آن بوده و زمانی که نتیجه ای برای اخاذی بیشتر حاصل نکردند اقدام به شکایت واهی به منظور اعمال فشار بر موکل و خانواده محترم ایشان که از روحانیون برجسته حوزه و دانشگاه قم میباشد، مطرح کرده است.

چه مجازاتی در انتظار رمالان و دعانویسان می‌باشد؟

اثبات رابطه زوجیت فعل زنا را زایل می نماید.

2-  همانگونه که آن عالیجنابان مستحضرند وفق ماده 223 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392

هرگاه متهم به زنا، مدعی زوجیت باشد، ادعای وی بدون بینه یا سوگند پذیرفته میشود.

مگر آنکه خلاف آن با حجت شرعی اثبات گردد.

هرگز در هیچکدام از مراحل رسیدگی به پرونده مارالذکر حجت شرعی ای برخلاف ادله مذکور ارائه نگردیده است.

بدیهیست که عقد نکاح که از خصوصی ترین عقود اسلامی می باشد که وفق شرع مقدس در لحظه انعقاد عقد نیازی به حضور صف طویلی از شهود ندارد!

صرف شهادت عاقد برای صحت عقد کفایت می کند.

جای تامل دارد که چرا و به چه علت  آن دادگاه محترم از پذیرش عاقد یعنی جناب آقای علیرضا ( پدرمشتکی  عنه که روحانی برجسته حوزه علمیه یزد و دارای مدرک دکتری علوم قرانی می باشند ) در مقام اقامه شهادت به نفع موکل خودداری ورزیده اند حال آنکه می دانیم شهادت شهود در آیین دادرسی کیفری دادگاه عمومی و انقلاب از چه جایگاهی برخوردار است و نپذیرفتن شهود تعرفه شده من جمله عاقد محترم و همسر ایشان(خانم ص) بنظر رنگ و بویی از عناد و لجبازی با مشتکی عنه دارد و آشکارا تخلفی قضایی از سوی قاضی محکمه می باشد.

اگر خدای ناکرده این موضوع از دید آن مرجع بصیر بصیر پنهان می ماند منجر به تضییع حیثیت و آبروی یک مومن می گردید (اِنَّ حُرمَةَ عِرض المُؤمِنِ کَحُرمَةِ دمِهِ و مالِهِ”:حرمتِ حیثیت و آبروی مؤمن همانند حرمتِ جان و مال اوست _ حدیث نبوی از پیامبر اکرم (ص).)

به بی توجهی قضات اشاره نمایید

3- وفق گزارش عضو ممیز شعبه محترم بیست و هشتم از دیوان عالی کشور که مبین این مطلب است که رابطه فی مابین موکل و شاکیه شرعی است.

جای بسی تعجب دارد که چگونه قاضی محترم دادگاه کیفری یک تهران دادنامه مستحکم و قانونی به شماره ۹—-۵ اصداری از شعبه  شعبه بیست و هشتم دیوان عالی کشور در خصوص تجویز اعاده دادرسی مورد مداقه قرار نداده و لااقل حتی یک دلیل نیز در رد آن ارائه ننموده و با برداشتن گام بلندی بالعکس  جهت عدل و اصل برائت و قاعده  درا( الحدود تدر‌أ بالشبهات) و خلاف روح آیات قرآن کریم و بر خلاف نص قوانین سعی در مجرم جلوه (استغفرالله موکل اینجانبان را  زانی فرض نموده اند) دادن موکل داشته و  آبروی یک مومن را دست آویز افکار ناروا شاکیه قرار داده!!!

مسئولیت حقوقی مدیران ورزشگاه ها

آنهم شخص مومنی از طبقه خانواده روحانیت محترم که در سالهای اخیر افراد سودجو ایشان را در تیررس اهداف شوم خویش قرار داده و هویداست شاکیه نیز به قصد سودجویی و  ایذا و با علم به حساسیت آبرو برای  این قشر از اجتماع ،حیثیت مشارالیه  را نشانه رفته و نیرنگهای شیطانی خویش را در قبال طرح شکواییه ای واهی به محاکم کشانده تا به واسطه این حربه بتواند به نتایجی شوم  و سیاه دست یابد که البته در میان روشنی و بصیرت اذهان دادگاه محترم این خیال باطل شاکیه ره به جایی نخواهد برد ان شاالله.

در مرحله اعاده دادرسی مطلعان را به میدان فرا بخوانید.

4- بر کسی از نزدیکان و خویشان اصحاب دعوی پوشیده نیست که شاکیه در کمال افتخار بارها در میان جمع دوستان و آشنایان مشتکی عنه را همسر خویش معرفی نمودند.

حتی وفق اظهارات شاهدهّ تعرفه شده(خانمی که گویا سرهنگ بوده اند) از ناحیه خود شاکیه که اذعان داشته است

“نامبرده یعنی خانم الناز فردی مطلقه بوده اند و زنی هستند مستقل که به دور از خانواده در کلان شهر تهران و به نحو مجردی زندگی می کرده اند ”

و در عرف جامعه اسلامی شاهد آن هستیم که مردان به جهت پیشگیری از فحشا  در جامعه و حمایت از زنان  بی دفاع این قبیل زنان مطلقه را که تنها زندگی می کنند  را به عقد خویش در می آورند و مورد حمایت  عاطفی و مالی قرار می دهند  که این موضوع نه تنها امری نکوهیده نیست بلکه به کرات هم در شرع مقدس توصیه  به آن شده است تا بدانجا که با ارایه طرحی به مجلس شورای اسلامی سه گروه از دختران نیازی به اجازه پدر ندارد که در این مورد نیز خانم شاکیه هر سه شرط را دارا میباشد.

امور واهی را پس بزنید و ذهن قاضی را روشنتر کنید

4- شاکیه نیز همانند مشتکی عنه دارای تحصیلات عالیه می باشد.

چگونه می توان بر این مدعای مضحک صحه گذاشت که شاکیه توسط موکل اینجانبان فریفته شده است!

و هیچ عقل سلیمی این را نمیپذیرد که زنی با این صفات مکتسبه به دفعات و به کرات فریفته شده باشد.

در حالی که اگر هزار بار دیگر از آقای اصغر پرسیده شود با شاکیه چگونه رابطه ای داشته ای؟ ایشان باز هم اذعان خواهد داشت که رابطه ای شرعی و قانونی داشته است و هرگز منکر نخواهد بود،

نحوه اعتراض به جریمه رانندگی

ارائه این مطلب نه تنها دلیلی برای فرار از کیفر نیست.

بلکه در راستای کشف حقیقت بیان گردیده است.(النجات فی الصدق)

شاکیه این رابطه مشروع را تا به جایی ادامه داده است که صرفاً منافع مادی وی را تامین نماید (برای مثال به نمونه ای از عواید مادی اشاره می داریم:شاکیه بواسطه اعتبار موکل اینجانبان به اصرار خویش در شرکتی خصوصی استخدام شده است و اشتغال پیدا کرده است که در راستای این مطلب عنداللزوم شهودی از خود کارمندان آن شرکت بر این مطلب شهادت خواهند داد.)

صدور قرار منع تعقیب و یا رای برائت در پرونده شهادت کذب موجبی برای پذیرش اعاده دادرسی نیست.

5-شاکیه محترم با سواستفاده از دانش مکتسبه در جهت رسیدن به اهداف غیرشرعی و غیرانسانی خویش از هیچ اقدام غیر اصولی و غیراخلاقی همچون شکایت بلا وجه از حجت الاسلام علیرضا در دادگاه ویژه روحانیت، شکایت کذب علیه تمامی شهود پرونده که همگی موجب خدشه دار کردن ناحق شهودی است که جز شهادت حق و شرعی نیت دیگری نداشتند، فروگذار ننموده است.

در خصوص جرح احد از شهود تعرفه شده در پرونده (جرح شاهد توسط شاکیه ) یعنی آقای بهروز نیز جای بسی تامل دارد که قضات محترم شعبه 7 دادگاه کیفری یک استان تهران که فقط به ذکر سابقه طرح شکایت کیفری بسنده کرده اند و هیچگونه استعلامی از مراجع ذی صلاح  به عمل نیاورده!! و حق قانونی موکل بنده را نادیده گرفته اند.

این  درحالیست که قرار نهایی دادسرا به شماره بایگانی 960695 و شماره قرار -90 از شعبه محترم یازدهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه -2 تهران صادر گردیده و همچنین حکم قطعی مبنی بر برائت شهود پرونده من جمله  آقای بهروز  به شماره بایگانی 97002–و شماره تصمیم نهایی 9709— از شعبه محترم –3 دادگاه کیفری دو مجتمع شهید قضایی ولیعصر تهران اصدار یافته  که تاریخ آن مقدم بر جلسه رسیدگی است که این مطلب نیز به مانند سایر موضوعات دیگر پرونده حکایت از عدم رعایت اصول دادرسی منصفانه و قانونی در این پرونده دارد.

فایل صوتی برای اعاده دادرسی به کار می آید

۶-در جلسه دادرسی شعبه محترم- دادگاه کیفری یک استان تهران به همراه تعرفه شهود فایل های صوتی پیاده شده ای نیز منضم به پرونده شد که در آنها شاکیه اقرار به خوانده شدن عقد محرمیت نموده است و تاکید می کند که عقد خوانده شد ولی شرط بر عدم رابطه بود. جالب اینجاست که قاضی به این موارد حتی به عنوان اماره و در راستای قاعده درا نیز توجهی نکرده است و در رای خود به فایل صوتی شاکیه استناد نموده است. سوال اینجاست که اگر فایل صوتی ارزش قانونی ندارد چرا به فایل ایشان استناد شده است و اگر ارزش قانونی دارد چرا به فایل ضمیمه شده متهم استناد نشده است؟

وکیل رایگان شبانه روزی

۷- النهایه خاطر نشان می گردد بر خلاف عمومات علوم فقه و جزا در مانحن فیه پرونده هیچگونه اشاره ای به تشریح عنصر مادی  جرم معنونه از ناحیه ی شاکیه نشده و به صرف مدعای نامبرده قضات شعبه –دادگاه کیفری یک تهران صرفنظر از قبح عمل زنا و رابطه نامشروع موکل اینجانبان را مجرم دانسته اند!!!.

بنا به مراتب فوق و با توجه به اظهارات شهود و موارد مضبوط در پرونده مارالذکر و همچنین صراحت ماده ۲۲۳ ق م ا <<هرگاه متهم به زنا ، مدعی زوجیت باشد، ادعای وی بدون بینه یا سوگنپ شرعی پذیرفته میشود >> که جملگی مبین صدور دادنامه غیراصولی و غیرشرعی معترض عنه بوده و موارد فوق از موجبات نقض و از هم گسیختگی رای صادره میباشد و در نهایت از عالیجنابان تقاضای رسیدگی صدور رای شایسته قانونی مبنی بر نقض دادنامه دادگاه کیفری یک استان تهران و برائت موکل مورد استدعاست. با تجدید احترام

لایحه اعاده دادرسی کیفری

دفتر وکالت وکیل آنلاین در تهران

دفتر وکالت مجازی وکیل آنلاین در ایران خدمات زیر را ارائه خواهد نمود.

ارائه منظم اطلاعات و مشاوره حقوقی رایگان صرفا از طریق درج مقالات علمی حقوقی.

امکان مشاوره حقوقی آنلاین با وکلای پایه یک دادگستری در همه ساعات شبانه روز.

مشاوره حقوقی حضوری با وکیل تخصصی پس از تعیین وقت قبلی.

قبول وکالت دادگستری بدون حضور موکل در دفتر وکیل.

خدمات وکالت ایرانیان خارج از کشور در ایران.

خدمات وکالت ایرانیان در سایر کشورها توسط وکیل رسمی.

معرفی بهترین وکیل دادگاه تجدید نظر.

معرفی بهترین وکیل اعاده دادرسی کیفری و حقوقی در تهران

معرفی بهترین وکیل دعاوی بانکی و پولی.

معرفی بهترین وکیل ملکی.

معرفی بهترین وکیل قراردادهای مشارکت در ساخت.

معرفی بهترین وکیل دادسرای جرایم امنیت اخلاقی، اقتصادی و پولشویی

نشانی و تلفن بهترین وکیل کیفری مرحله دیوان

تهران- میدان ونک- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد9.

02188663925

02188663926

02188663927

02188799562

02188796143

شماره موبایل وکیل اعاده دادرسی کیفری

09120067661

09120067662

09120067663

09120067664

09120067665

09120067669

شماره واتس آپ جهت ارسال پیام تعیین وقت با وکیل تخصصی اعاده دادرسی دیوان

09120067664

09120067665

09120067669

پس از ارسال پیام حداکثر ظرف 24 ساعت وقت مشاوره با برترین وکلای ایران تعیین خواهد شد.

دفتر وکیل اعاده دادرسی کیفری تهران

5/5 - (22 امتیاز)

حقوق خانوادهمقالات کیفری

آئین دادرسی کیفری فرانسه مقالاتآموزش آیین دادرسی کیفری تصویریآيين دادرسي كيفري چيستآیا اعاده دادرسی کیفری مانع اجرای حکم میشودآیین دادرسی کیفری اختبارآیین دادرسی کیفری اشخاص حقوقیآیین دادرسی کیفری اعاده حیثیتآیین دادرسی کیفری افغانستانآیین دادرسی کیفری با اصلاحات 94آیین دادرسی کیفری برای وکالتآیین دادرسی کیفری به زبان سادهآیین دادرسی کیفری بین المللیآیین دادرسی کیفری پی دی افآیین دادرسی کیفری ترجمه انگلیسیآیین دادرسی کیفری تستآیین دادرسی کیفری تطبیقیآیین دادرسی کیفری تعریفآیین دادرسی کیفری جدیدآیین دادرسی کیفری جدید wordآیین دادرسی کیفری جدید با آخرین اصلاحاتآیین دادرسی کیفری جزوهآیین دادرسی کیفری چند ماده داردآیین دادرسی کیفری حکم غیابیآیین دادرسی کیفری را تعریف کنیدآیین دادرسی کیفری را چگونه بخوانیمآیین دادرسی کیفری روزنامه رسمیآیین دادرسی کیفری سال 92آیین دادرسی کیفری سال 94آیین دادرسی کیفری شخص حقوقیآیین دادرسی کیفری صلاحیت دادگاهآیین دادرسی کیفری صوتیآیین دادرسی کیفری ضابطین دادگستریآیین دادرسی کیفری فرانسهآیین دادرسی کیفری قانونآیین دادرسی کیفری قانون یارآیین دادرسی کیفری ماده 13آیین دادرسی کیفری ماده ۲۳۷آیین دادرسی کیفری ماده 265آیین دادرسی کیفری ماده ۲۷۱آیین دادرسی کیفری ماده ۴۵۰آیین دادرسی کیفری ماده 477آیین دادرسی کیفری مرور زمانآیین دادرسی کیفری مصوب 1392آیین دادرسی کیفری نموداریآیین دادرسی کیفری نیروهای مسلحآیین دادرسی کیفری و حقوق متهمآیین دادرسی کیفری ویکی پدیاآیین دادرسی کیفری یعنی چهاعاده دادرسي كيفرياعاده دادرسي کيفرياعاده دادرسی از احکام قطعی کیفریاعاده دادرسی از احکام کیفریاعاده دادرسی پرونده کیفریاعاده دادرسی پرونده های کیفریاعاده دادرسی حقوقی و کیفریاعاده دادرسی خاص کیفریاعاده دادرسی در آیین دادرسی کیفری جدیداعاده دادرسی در امور کیفریاعاده دادرسی در امور کیفری توسط شاکیاعاده دادرسی در امور کیفری چیستاعاده دادرسی در پرونده کیفریاعاده دادرسی در پرونده های کیفریاعاده دادرسی در کیفریاعاده دادرسی کیفریاعاده دادرسی کیفری از سوی شاکیاعاده دادرسی کیفری از طریق دفاتر خدمات قضاییاعاده دادرسی کیفری توسط شاکیاعاده دادرسی کیفری جدیداعاده دادرسی کیفری چگونه استاعاده دادرسی کیفری چیستاعاده دادرسی کیفری در دفاتر خدمات قضاییاعاده دادرسی کیفری در دیوان عالی کشوراعاده دادرسی کیفری در قانون جدیداعاده دادرسی کیفری دیوان عالی کشوراعاده دادرسی کیفری قانون جدیداعاده دادرسی کیفری مادهاعاده دادرسی کیفری ماده ۴۷۴اعاده دادرسی کیفری ماده ۴۷۷اعاده دادرسی کیفری مانع اجرای حکماعاده دادرسی کیفری مجدداعاده دادرسی کیفری مهلت دارداعاده دادرسی کیفری و توقف اجرای حکماعاده دادرسی کیفری یعنی چهاعاده دادرسی نسبت به احکام کیفریاعاده ی دادرسی کیفریایین دادرسی کیفری به صورت نموداریایین دادرسی کیفری چند ماده استایین دادرسی کیفری فایل صوتیایین دادرسی کیفری قانون جدیدبندهای اعاده دادرسی کیفریبهترین وکیل اعاده دادرسیتجویز اعاده دادرسی در امور کیفریتجویز اعاده دادرسی کیفریتعریف اعاده دادرسی کیفریتفاوت آیین دادرسی کیفری و مدنیتفاوت اعاده دادرسی کیفری و حقوقیتفاوت اعاده دادرسی کیفری و مدنیتفاوت ایین دادرسی کیفری با مدنیتقاضای اعاده دادرسی کیفریثبت اعاده دادرسی کیفریثبت دادخواست اعاده دادرسی کیفریجزوه آیین دادرسی کیفری یکجزوه ایین دادرسی کیفری یک جدیدجهات اعاده دادرسي كيفريجهات اعاده دادرسی در امور کیفریجهات اعاده دادرسی کیفریچگونه دادرسی کیفری را 100 بزنیمحقوق دادرسی کیفریدادرسی کیفریدادرسی کیفری 92دادرسی کیفری اشخاص حقوقیدادرسی کیفری اطفال در حقوق ایراندادرسی کیفری جدیددادرسی کیفری جدید 94دادرسی کیفری چیستدادرسی کیفری چیهدادرسی کیفری فرانسهدادرسی کیفری قانوندادرسی کیفری مصوب ۹۲دادرسی های اختصاصی کیفریدادگاه صالح برای اعاده دادرسی کیفریدانلود آیین دادرسی کیفری رجب گلدوستدانلود آیین دادرسی کیفری صوتیدانلود جزوه ایین دادرسی کیفری یکدانلود قانون ایین دادرسی کیفری صوتیدانلود قانون ایین دادرسی کیفری فرانسهدانلود قانون ایین دادرسی کیفری نموداریدرخواست اعاده دادرسی در امور کیفریدرخواست اعاده دادرسی کیفریدرخواست اعاده دادرسی کیفری تا چه زمانی قابل پذیرش استرای وحدت رویه اعاده دادرسی کیفریروش اعاده دادرسی کیفریروند اعاده دادرسی کیفریزمان اعاده دادرسی کیفریزمان دادرسی کیفریساده ساز آیین دادرسی کیفری صبریساده ساز آیین دادرسی کیفری کلانتریشرايط اعاده دادرسي كيفريشرایط اعاده دادرسی در امور کیفریشرایط اعاده دادرسی کیفریشرح آزمونی آیین دادرسی کیفری غفوریطرق اعاده دادرسی کیفریطریقه اعاده دادرسی کیفریفرایند دادرسی کیفریفرق آیین دادرسی کیفری با مدنیفرم اعاده دادرسی کیفریفرم خام اعاده دادرسی کیفریفرم خام دادخواست اعاده دادرسی کیفریفرم دادخواست اعاده دادرسی کیفریفرم درخواست اعاده دادرسی کیفریقانون آيين دادرسي كيفري جديدقانون آیین دادرسی کیفری (نموداری چتر دانش)قانون آیین دادرسی کیفری اختبارقانون آیین دادرسی کیفری افغانستانقانون آیین دادرسی کیفری به انگلیسیقانون آیین دادرسی کیفری به زبان عامهقانون آیین دادرسی کیفری روزنامه رسمیقانون آیین دادرسی کیفری سابققانون آیین دادرسی کیفری صوتیقانون آیین دادرسی کیفری ضابطین دادگستریقانون آیین دادرسی کیفری ضبط وثیقهقانون آیین دادرسی کیفری فرانسهقانون آیین دادرسی کیفری قدیمقانون آیین دادرسی کیفری نموداریقانون آیین دادرسی کیفری یعنی چهقانون اعاده دادرسی کیفریقانون ایین دادرسی کیفری ترکیهقانون دادرسي كيفريقانون دادرسی کیفری 92قانون دادرسی کیفری جدیدقانون دادرسی کیفری صوتیقوانین اعاده دادرسی کیفریلایحه اعاده دادرسی کیفریماده ۴۷۷ ایین دادرسی کیفری چیستماده قانونی اعاده دادرسی کیفریمدارک لازم اعاده دادرسی کیفریمدارک لازم برای اعاده دادرسی کیفریمدارک لازم جهت اعاده دادرسی کیفریمدت زمان اعاده دادرسی کیفریمرجع اعاده دادرسی از احکام کیفری کدام است؟مرجع تقدیم اعاده دادرسی کیفریمرجع رسیدگی به اعاده دادرسی کیفریمرجع صالح اعاده دادرسی کیفریمقاله دادرسی کیفری و حقوق بشرمهلت اعاده دادرسی کیفری در قانون جدیدمواد مربوط به اعاده دادرسی کیفریموارد اعاده دادرسی در امور کیفریموارد اعاده دادرسی کیفریموارد اعاده دادرسی کیفری جدیدموارد اعاده دادرسی کیفری در قانون جدیدنحوه اعاده دادرسی کیفرینحوه ثبت اعاده دادرسی کیفرینحوه رسیدگی به اعاده دادرسی کیفرینظامهای دادرسی کیفرینمونه اعاده دادرسی کیفرینمونه اعاده دادرسی کیفری به دیوان عالی کشورنمونه تقاضای اعاده دادرسی کیفرینمونه دادخواست اعاده دادرسی کیفرینمونه درخواست اعاده دادرسی کیفرینمونه درخواست اعاده دادرسی کیفری ماده ۴۷۴نمونه درخواست اعاده دادرسی کیفری ماده 477نمونه رای اعاده دادرسی کیفرینمونه رای رد اعاده دادرسی کیفرینمونه شکواییه اعاده دادرسی کیفرینمونه فرم اعاده دادرسی کیفرینمونه فرم دادخواست اعاده دادرسی کیفرینمونه فرم درخواست اعاده دادرسی کیفرینمونه لایحه اعاده دادرسی در امور کیفرینمونه لایحه اعاده دادرسی کیفرینمونه لایحه اعاده دادرسی کیفری به دیوان عالی کشورنمونه لایحه اعاده دادرسی کیفری ماده 474نمونه لایحه اعاده دادرسی کیفری ماده 477نمونه لایحه درخواست اعاده دادرسی کیفرینمونه لایحه دفاعیه اعاده دادرسی کیفریهزینه اعاده دادرسی کیفریهزینه دادرسی پرونده کیفریهزینه دادرسی تجدیدنظر کیفریهزینه دادرسی شکایت کیفریهزینه دادرسی کیفریهزینه دادرسی کیفری چکهزینه دادرسی کیفری چک بلامحلوکیل اعاده دادرسیوکیل اعاده دادرسی کیفریوکیل برای اعاده دادرسیوکیل جهت اعاده دادرسیوکیل خوب برای اعاده دادرسیوکیل در اعاده دادرسیوکیل متخصص اعاده دادرسی

2 دیدگاه

  • فرموده اید اعاده دادرسی از سوی شاکی در راستای ماده 477 قابل پذیرش است میشه راهنمایی کنید در کدام بند و تبصره به آن اشاره شده است .
    سپاسگزارم

    • سلام بند و تبصره ای ندارد.
      ناده مذکور هر رای خلاف بین قانون و شرع را قابل درخواست اعاده دادرسی از سوی طرفین پرونده دانسته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *